Виробники на торгах «СхідгГЗК» знизили ціну шахтної вентиляції на третину – до 37 мільйонів
02.11.2018   //   210 Переглядів

ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» 8 жовтня за результатами тендеру замовило ПрАТ «Полтавський вентиляторній завод» вентиляційного обладнання на 37,10 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2019 року для провітрювання шахти Новоконстянтинівської у селі Олексіївка Кіровоградської області поставлять головну вентиляторну установку свого виробництва на базі одноступеневих реверсивних осьових вентиляторів ВО-32/20 ДР, а також виконають шефмонтаж і пусконалагодження. До складу установки входять:

  • механічна частина: вентиляторний агрегат – 2 од., дифузор – 2 од., вхідна коробка – 2 од., перемикач потоку – 1 од., шиберна заслінка – 2 од., трансмісійний вал з муфтами – 2 од., електромеханічне гальмо – 2 од., маслостанція та система змащення – 2 од., анкерні болти – 1 к-т;
  • електрична частина: електродвигун – 2 од., високовольтний комплектний розподільчий пристрій 6 кВ, комплектний розподільчий пристрій допоміжної напруги 0,4 кВ, автоматизована система керування та контролю, система сигналізації, зв’язку та передачі інформації, пристрій компенсації реактивної потужності, високовольтний перетворювач частоти 2000 кВт – 2 од.

Передбачено аванс 50% протягом місяця з отримання рахунку та 40% протягом місяця з отримання рахунку та підтвердження витрати першої частини авансу. Товар поставлять протягом 32 тижнів, тобто восьми місяців після отримання першої частини авансу.

Ціна угоди на третину нижча від очікуваної вартості закупівлі у 54,63 млн грн.

Конкурентами на активних торгах були ще два виробника: харківське ТОВ «Інженерно-технічний центр «Донвентилятор» Андрія Колесникова з окупованого Шахтарська на Донеччині на чолі з Микитою Гриценком і ТОВ «Київський вентиляційний завод» киянки Оксани Бойко та Богдана Ємця з Гадяча Полтавської області на чолі з Віктором Мироненком. «Донвентилятор» невдало оскаржував визначення переможця в АМКУ.

По 42% акцій «Полтавського вентиляторного заводу» мають Олексій Мартосенко та Лілія Гвозденко. Остання також володіє більшістю акцій ПрАТ «Полтавський завод залізобетонних виробів №1» та входить до складу виконкому Київської районної в м. Полтаві ради, до якої вона невдало висувалася в 2015 році від партії «Рідне місто».