Депутат після угоди з прокурором відбувся штрафом в 1/10 хабара
26.10.2018   //   120 Переглядів

Суддя Кіровського районного суду (Кропивницький) Володимир Поступайло затвердив угоду про визнання винуватості, укладеної між депутатом Фортечної райради Олександром Рацулом та прокуратурою.

Про це пише видання «Без купюр».

Депутата звинуватили у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 ККУ (зловживання впливом). Рацул обіцяв підприємцю посприяти у розміщенні рекламних білбордів, але за вплив на членів рекламної комісії і виконкому міськради Кропивницького запросив $5 тис. (близько 133 тис грн. на момент затримання в липні 2018 року – «НГ»).

Після успішного погодження розміщення кількох бордів на комісії, а також отримання коштів, депутата затримали. Були вилучені помічені гроші.

В суді обвинувачений визнав провину. Суд також встановив, що депутат  раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, самостійно виховує неповнолітню дитину, а тому суддя погодився затвердити угоду обвинуваченого з прокурором.

Депутату призначено штраф у 12,7 тис.грн. Також з нього ухвалено стягнути витрати на експертизи у 8 тис.грн. та повернути арештоване під час обшуку майно: набір ножів, ювелірні вироби, 51 посвідчення преси, документи, авто, півбудинку та внесену заставу.

Від «Наших грошей»

Олександр Рацул є власником ТОВ «Рекламно-виробниче підприємство – Рікмедіа», а також є директором ТОВ «Рекламне агентство Рікмедіа», яке записане на Анну Волкову та Анжелу Рацул. Остання як засновник фірми зареєстрована за однією адресою з Олександром Рацулом, а ЗМІ називають їх подружжям. Депутат вказав своїм місцем роботи Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім Винниченка. Також він створив Благодійний фонд Олександра Рацула «Майбутнє за молоддю».