«Прокладка» узяла ще 174 мільйони на мережі зв’язку Києва
18.10.2018   //   268 Переглядів

СКП «Київтелесервіс» Київської міської ради 8 жовтня за результатами тендеру замовило ТОВ «ВМ Констракшн Україна» створення другої черги Мережевої інфраструктури Київради, КМДА за 174,44 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Йдеться про прокладання волоконно-оптичних ліній зв’язку до 380 кінцевих точок та побудову вузлів сервісної мережевої інфраструктури, що виконують функцію агрегації на 320 кінцевих точках (1 тип) та у 75 вестибюлях на станціях метрополітену Києва (2 тип).

На цей рік замовили мережеве обладнання за 123,60 млн грн., програмне забезпечення за 5,90 млн грн. та супутні витрати для розгортання і введення в дію за 44,90 млн грн., які включають монтаж, пусконалагодження, інсталяцію і підключення до комунікаційних та електромереж міста. Передбачене річне гарантійне обслуговування з підтримкою.

Замовник у технічних вимогах оприлюднив перелік обладнання та софту без цін, що не дозволяє порівняти їх із ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Ціна угоди лише на 0,01% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 174,46 млн грн.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Ес Ай Центр» на чолі з Олександром Болгаровим, яке через ТОВ «Софтінвест Холдинг» (володіє платіжною системою «UAPay») належить Анатолію і Дмитру Зараховичам та фігурує у кримінальному провадженні щодо розтрати  грошей на реєстрах у Мін’юсті, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Столичною «ВМ Констракшн Україна» зі статутним капіталом 1 тис грн., прописаною в одному масовому офісі з ТОВ «Юридична компанія «Тютюнников і партнери» Кирила і Максима Тютюнникових, володіє та керує Ігор Войдевич. Навесні 2017 р. засновником був Геннадій Іванов, а директором – Олександр Білоус. За даними системи «YouControl», торік фірмою керував Андрій Любимов, а до нього – Володимир Макогончук.

Ще раніше, у 2015 р. компанія була записана під назвою «Глобал Вуд Трейдінг Україна» на того ж Іванова, а вигодоодержувачами були Наталя Маценко та Олексій Кондаков. У 2014 р. вона називалась «Хондер-Груп» і належала тим самим особам.

В одному офісі з переможцем зареєстровані ТОВ «Юридична компанія «Тютюнников і партнери» Кирила та Максима Тютюнникових і ТОВ «К-Агро Трейд» Євгена Тарапати. Фактична ж його адреса по вул. Коцюбинського, 4-б, оф. 17/1 із сайту співпадає з ТОВ «Сільвер Стандарт» (інтернет-провайдер «Tvintel») Вадима Шутова.

Загалом із жовтня 2017 р. переможець отримав підрядів виключно СКП «Київтелесервіс» і КП «Інформатика» Київради на 270,53 млн грн., серед яких нинішній – найбільший.

Найменування обладнання Одиниця виміру Кількість, од.
Комутаційне обладнання вузлів сервісної мережі комплект 1 типу
Комутатор НРЕ 5130 24G SFP 4SFP+ EI Switch (JG933A) шт. 320
НРЕ Х361 150W АС Power Supply (JD362B) шт. 640
Інтерфейсний модуль SFP WDM LC 20km ТХ=1310 RX=1550 шт. 328
Інтерфейсний модуль SFP WDM LC 20km ТХ=1550 RX=1310 шт. 328
Джерело безперебійного живлення АРС Smart-UPS 750VA LCD RM 2U 230V with Network Card (SMT750RMI2UNC) шт. 320
Система StruxureWare Data Center Expert Virtual Machine Activation Key – Physical/Paper SKU (AP94VMACT) шт. 1
Ліцензії INFRASTRUXURE CENTRAL, 500 NODE LICENSE ONLY шт. 1
Резервний комплект обладнання 1 -го типу
Комутатор НРЕ 5130 24G SFP 4SFP+ El Switch (JG933A) шт. 6
НРЕ Х361 150W АС Power Supply (JD362B) шт. 14
Інтерфейсний модуль SFP WDM LC 20km ТХ=1310 RX=1550 шт. 22
Інтерфейсний модуль SFP WDM LC 20km ТХ=1550 RX=1310 шт. 22
Джерело безперебійного живлення АРС Smart-UPS 75OVA LCD RM 2U 230V with Network Card (SMT750RMI2UNC) шт. 2
Комутаційне обладнання вузлів сервесної мережі комплект 2 типу
Комутатор НРЕ 5130 24G 2SFP+ 2XGT El Switch (JG938A) шт. 75
Інтерфейсний модуль SFP WDM LC 20km ТХ=1310 RX=1550 шт. 75
Інтерфейсний модуль SFP WDM LC 20km ТХ=1550 RX=1310 шт. 75

Т Е>

Інтерфейсний модуль SFP+ WDM 20 km, LC, 1270 (LSP-W10G-20-Т12) шт. 24
Інтерфейсний модуль SFP+ WDM 20 km, LC, 1330 (LSP-W10G-20-Т13) шт. 24
Джерело безперебійного живлення АРС Smart-UPS 750VA LCD RM 2U 230V with Network Card (SMT750RMI2UNC) шт. 75
Ліцензії INFRASTRUXURE CENTRAL, 100 NODE LICENSE ONLY шт. 1
Резервний комплект обладнання 2-го типу
Комутатор НРЕ 5130 24G 2SFP+ 2XGT El Switch (JG938A) шт. 4
Інтерфейсний модуль SFP WDM LC 20km ТХ=1310 RX=1550 шт. 6
Інтерфейсний модуль SFP WDM LC 20km ТХ=1550 RX=1310 шт. 6
Інтерфейсний модуль SFP+ WDM 20 km, LC, 1270 (LSP-W10G-20-T12) шт. 2
Інтерфейсний модуль SFP+ WDM 20 km, LC, 1330 (LSP-W10G-20-T13) шт. 2
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS 750VA LCD RM 2U 230V with Network Card (SMT750RMI2UNC) шт. 1
Обладнання та матеріали ЛС
Патч-панель ODF на 48(96) волокон (в комплекті) шт. 500
Муфта оптична, ІР68 (в комплекті) шт. 470
Шафа телекомунікаційна (в комплекті) шт. 455
Кабель оптичний ОК-24 км 345
Кабель оптичний в оболонці, що не підтримує горіння ОК-12 км 12
Патчкорди LC/UPC – LC/UPC шт. 3016
Зварювальний апарат FITEL S179-21 шт. 1
Оптический рефлектометр Yokogawa AQ7275 (стандартної комплектації, модуль 735032) шт. 1
Білінгова система шт. 1