Кіровоградська ОДА купила Toyota Camry за 900 тисяч
17.08.2018   //   219 Переглядів

Кіровоградська обласна державна адміністрація 8 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Мотор-Олві» легковий автомобіль вартістю 898,8 тис грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить Toyota Camry 2018 року випуску. Авто матиме бензиновий двигун 2,5, автоматичну коробку передач, оздоблення сидінь комбінованою шкірою з перфорацією, декор інтер’єру «Tiger-eye», камеру заднього виду з динамічними графічними підказками, клімат-контроль, аудіосистему з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 7,0″, подушки безпеки, підігрів передніх сидінь.

У автосалонах Toyota Camry у комплектації Prestige, яку придбала облдержадміністрація, продають за 927 тис грн., у базовій комплектації Camry можна придбати за 783 тис грн.

На торгах єдиним конкурентом «Мотор-Олві» було ТОВ «Класик-авто» депутата Вовчинецької сільради Івано-Франківської області Василя Угренюка. Його пропозиція булі вищою на 700 грн. – 899,5 тис грн. Очікувана ціна склала 900 тис грн. Обидві фірми не торгувалися на аукціоні.

Засновником та керівником ТОВ «Мотор-Олві» з Кропивницького є Олег Теленков. Наприкінці минулого року його іншу фірму ТОВ «Олві-центр», яка у 2012-2014 рр. звела будівлю автосалону, Господарський суд Кіровоградської області зобов’язав заплатити 134 тис грн. за договором пайової участі, який фірма відмовлялася укладати з міськрадою Кропивницька.

Кіровоградську облдержадміністрацію очолює Сергій Кузьменко.