«Укргазвидобування» замовило телерекламу бренду «Shebel» за 4 мільйони (прайс)
01.08.2018   //   445 Переглядів

ПАТ «Укргазвидобування» 3 липня за результатами тендеру замовило ТОВ «Сігма УА» рекламних послуг на 4,05 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

На шість тижнів замовили показ 30- та 15-секундних відеороликів замовника з рекламою палива під торговою маркою «Shebel» для цільової аудиторії чоловіків 25-55 років із середнім доходом у містах із населенням більше 50 тис.

Топ-каналами за вартістю розміщення є ICTV, Інтер і Новий, решта – це 5 канал, 24 канал, ОЦЕ ТБ, М2, НТН, К1, МЕГА, ZOOM, Піксель, НЛО-ТВ, EU Music.

Одиниця послуги (TRP) коштує від 1 650 грн. на 24 каналі до 7 262 грн. на Новому.

За даними «Індустріального телевізійного комітету», у червні ICTV займав друге, Інтер – четверте, а Новий – шосте місце за популярністю в аудиторії віком 18-54 роки у містах із населенням більше 50 тис.

Нагадаємо, ICTV і Новий належать Віктору Пінчуку, Інтер – Дмитру Фірташу, Сергію Льовочкіну і Валерію Хорошковському.

Ціна угоди на 19% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 5,00 млн грн.

Столична «Сігма УА» належить Денису Лазуренку, Олександру Горлову і Ярославу Плошку. Останні двоє разом з Олександром Смірновим також володіють ТОВ «Табаско Гроуп» і ТОВ «Табаско Ворлдвайд» (рекламне агентство «Tabasco»).

ТОВ «Браво Маркетинг Груп» з нижчою на 999 грн. ціною відхилили, бо воно не підтвердило відповідність технічним критеріям, завірило не всі копії та надало неповну акредитаційну частину і фінансову звітність лише на останній звітний період.

Дорожчими конкурентами були ТОВ «Стар Ап», ТОВ «Медіа Скоуп», ТОВ «Рекламна агенція «Вереск Медіа Плюс» і ТОВ «Бренд Медіа».