Непоп розіграв 215 мільйонів за добудову легкоатлетичного манежу на Березняках
21.06.2018   //   186 Переглядів

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» 5 червня за результатами тендеру замовило СТ «Інбуд» добудову легкоатлетичного манежу в Дніпровському районі Києва за 215,12 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч завершать реконструкцію легкоатлетичного манежу Київської міської школи вищої спортивної майстерності на проспекті Тичини, 18 біля озера Тельбін на Березняках. Влаштують інженерні мережі, підлоги і покрівлю, виконають внутрішнє опорядження і протипожежні роботи, змонтують ліфти, благоустроять та озеленять територію тощо.

За підсумковою відомістю ресурсів без ПДВ і доставки, перевірені ціни гарячекатаної арматурної сталі, лінолеуму, матеріалів Ceresit, піску, бетону й асфальтобетону відповідають ринковому рівню.

На заробітну плату піде 15,13 млн грн., тобто 7% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 1% – 2,32 млн грн.

Ціна угоди на 0,2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 215,50 млн грн.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Будівельна компанія «ЗЗБК №1» Сергія Алексєєва і Василя Іванченка, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Іванченко разом із Нонною Купоревою володіє ТОВ «Фінансова компанія «Столиця», співвласником якого колись був нині покійний Андрій Бєломєсяцев, екс-заступник головного архітектора Києва (1996-2004 рр.). Іваченко і Бєломєсяцев мали низку спільних будівельних компаній у столиці.

Суперник є частим підрядником «Житлоінвестбуду», очолюваного депутатом Київради від «Блоку Петра Порошенка» В’ячеславом Непопом. У лютому фірмі замовили добудову житлово-офісного комплексу в Голосіївському районі Києва за 271,13 млн грн.

Засновниками «Інбуду» є Віктор Нотевський, Михайло Бобрик, Микола Палієнко і Валентин Хоменко. Палієнко свого часу керував КП «Київський завод алюмінієвих будівельних конструкцій».

Переможець також регулярно отримує підряди «Житлоінвестбуду». Зокрема улітку 2016 року він виграв тендер на реставрацію Київського велотреку за 74,12 млн грн.