«Онур» виграв у одеситів 212 мільйонів на зруйнований міст через Дністер на Львівщині
15.06.2018   //   353 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Львівській області 29 травня за результатами тендеру замовила ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» реконструкцію мостового переходу за 211,82 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2019 року реконструюють аварійний міст (на фото) через річку Дністер у селі Заліски Жидачівського району на км 28+964 автодороги державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка.

За підсумковою відомістю ресурсів, балки прогонових споруд мостів над автодорогами з бетону В30 коштують 28 тис грн./куб. м (тут і далі тендерні ціни вказано без ПДВ і доставки). У серпні 2017 року на тендері Чернівецької САД балки прогонових споруд мостiв Б.2400.120.40 із кращого бетону В40 коштували 24 тис грн./куб. м.

Гарячекатана арматурна сталь гладка та періодичного профілю коштує 19 583 грн./т, що загалом відповідає іншим тендерам.

Готовий бетон В30 М400 20-40 мм замовили по 1 578 грн./куб. м. На сайті групи «Ковальська» ціни різновидів готового бетону В30 починаються від 1 778 грн./куб. м без доставки, що на 13% дорожче.

Матраци РЕНО розміром 3х2х0.3, 4х2х0.3 і 6х2х0.3 коштують 50 тис грн./т. У відкритих джерелах вони продаються у роздріб по 38-46 тис грн./т із цинковим захисним покриттям та по 50-54 тис грн. із цинковим та полівінілхлоридним захисним покриттям.

Гарантійний строк на земляне полотно становить десять років, на мости та основу дорожнього одягу – вісім років, на водопропускні труби – шість років, на огородження – п’ять років, на асфальтобетонне покриття – три роки, на знаки – два роки.

Передбачено забезпечення виконання договору в розмірі 2% у вигляді депозиту.

На заробітну плату піде 6,61 млн грн., тобто 3% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 1% – 2,07 млн грн.

Ціна угоди на 5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 222,20 млн грн.

Власниками «Онур Конструкціон Інтернешнл» є Онур Четінджевіз, Ісхан Четінджевіз з Туреччини та львів’янин Олег Фаріон. Останній з 2011 року керує ПП «Глоріо» Олени Караахметоглу, яке управляє рестораном у Брюховичах.

Єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «Автомагістраль-Південь» одеситів Валерія Короткова та Олега Наливанного, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Натомість три інші фірми не допустили до торгів. ТОВ «Інвестиційна будівельна компанія Трансмост» не подало документи на підтвердження відповідності технічним вимогам і тендерне забезпечення. ПП «Мостобудівельне управління №1» не подало виданий виробнику сертифікат відповідності УкрСЕРПО на бетонні матеріали та принесло банківську гарантію без умови її безумовності. ТОВ «Мостобудівельне підприємство «Мостострой» подало нечинний договір оренди бетонозмішувального вузла і лабораторії та довідку про матеріально-технічну базу без країни й року випуску, стану й кількості зварювальних установок. Також «Мостострой» не зазначив у цій довідці бульдозери, дорожні фрези і бетонний вузол, необхідні для виконання робіт.