Після викриття розіграшу 4 мільйонів Мінстець прикрився «відсутністю потреби у закупівлі» поліграфії
06.06.2018   //   278 Переглядів

Міністерство інформаційної політики 4 червня опублікувало інформацію про відміну тендера щодо придбання комплексу послуг з виробництва поліграфічної продукції очікуваною вартістю 4,25 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Відмінений тендер був оголошений у квітні цього року. Міністерство інформаційної політики мало намір замовити послуги з друку постерів різних форматів, друк на рулонних та твердих листових матеріалах, друк на папері типу блюбек (формати білборду, сіті-лайту), типу бекліт (формати сіті-лайту, лайт-боксу).

Аукціон на вибір переможця провели 24 квітня. Як повідомляли «Наші гроші», учасниками торгів стали дві пов’язані компанії – ТОВ «Євромакс Промоушн» та ТОВ «ТД “Гранд Афіш”».

Окрім наявності у компаній спільних працівників, з’ясувалось, що одноосібний власник «Євромакс Промоушн» Дмитро Карпюк як фізична особа-підприємець здає в оренду ТД «Гранд Афіш» автомобіль IVECO.

Також, «Гранд Афіш» виявився орендарем обладнання у ТОВ «Прінт Майстер». Бенефіціаром цієї фірми через чеську компанію «Наллі ЛТД» є Олег Калініченко, екс-депутат Київради від «Удару» Віталія Кличка, колишній директор КП «Київреклама». Він же є першим засновником обох фірм-конкурентів і «Євромакс Промоушн», і «Гранд Афіш» (раніше – «Медіа-Експрес»).

На виявлені ознаки змови відреагував державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко, зазначивши, що оприлюднену інформацію «ми перевіримо, і якщо все підтвердиться – оголосимо новий тендер».

Замість того, щоб відхилити пропозиції учасників через змову та скерувати відповідну заявку в АМКУ, більше ніж через місяць після проведеного аукціону, 4 червня Міністерство інформполітики опублікувало повідомлення про відміну цих торгів з обґрунтуванням «У зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг».

Нагадаємо, у травні Міністерство інформаційної політики за результатами тендеру замовило ДочП «Перехід Аутдор» послуги з розповсюдження та демонстрування інформаційної продукції на 15,86 млн грн.