Миколаївські чиновники поділили між фірмами двох депутатів 10 мільйонів на ремонт доріг
04.05.2018   //   23 Переглядів

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради уклав 4 угоди щодо ямкового ремонту доріг в місті по усім чотирьом районам на загальну суму 9,96 млн грн., розділивши ці гроші між двома підприємствами.

Про це написало видання «НикВести» з посиланням на систему «Прозорро».

Формально закупівля була названа попередженням виникнення і ліквідації існуючих місць концентрації дорожньо-транспортних пригод.

У всіх чотирьох торгах брало участь тільки два підприємства: ТОВ «Миколаївавтодор», що належить депутату Миколаївської міської ради від партії «Наш край» Сергію Шульгачу, і комунальне підприємство «Експлуатаційне лінійне управління автошляхів», директором якого є депутат  міськради від партії «Самопоміч» Наталя Горбенко. Обидва отримали по два підряди, перемігши у торгах один у одного.

«Миколаївавтодор» отримав за ямковий ремонт доріг в Інгульському районі 3,49 млн грн., а також за такі ж роботи в Корабельному районі ще 1,49 млн грн., тобто отримав загальну суму 4,98 млн грн.

Перемогу в торгах по Заводському і Центральному районах міста здобуло КП «ЕЛУ автодоріг», яке отримало за ямковий ремонт в Заводському районі 1,99 млн грн., а за роботи в Центральному районі – 2,99 млн грн., таким чином всього вигравши на цих торгах майже 5 млн грн.

Від «Наших грошей»:

Під час проведення усіх чотирьох тендерів обидві фірми не знижували первинні цінові пропозиції, які відрізнялися одна від одної та від очікуваної вартості у кілька гривень.

ТОВ «Миколавїавтодор» почало перемагати в тендерах Миколаївської міськради з 2013 року. Але найбільш активно фірма почала отримувати замовлення з 2016 року. Згідно з даними системи «Прозорро», у 2016-2018 роках «Миколавїавтодор» отримав замовлень на загальну суму 171,56 млн грн. У цей же період КП «ЕЛУ автодоріг» отримало підрядів на 44,47 млн грн.