Розпильники з «Укртрансгазу» задрали ціну хімікату для «Укрбургазу» у порівнянні з тендером «УГВ» (додано)
09.01.2018   //   628 Переглядів

(додано повідомлення про зниження ціни)

ПАТ «Укргазвидобування» в особі філії «Укрбургаз» 5 січня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Компанія Агронафтохім» на постачання хлористого калію на 8,78 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Калій хлористий з поставкою в Красноград Харківської області на умовах DDP замовлено по 10 980 грн/т.

Це більше ніж на тисячу гривень дорожче від ціни іншого тендеру ПАТ «Укргазвидобування», проведеного в грудні 2017 року. Тоді ціна поставки склала 9 800 грн/т з поставкою на тих самих умовах в Харківську і Полтавську області. Переможцем того тендеру вартістю 6,25 млн грн. була та сама «Компанія Агронафтохім». Однак тоді в ході торгів конкуренти знижували ціну, і «Агронафтохім» зі стартової ціни 10 950 грн/т опустився на тисячу гривень.

На тендері «Укрбургазу» єдиним конкурентом було ТОВ «ВО «Адамас», яке разом з «Агронафтохіму» не зробило жодного кроку по зниженню ціни. «Адамас» загрузило в «Прозорро» незаповнений сертифікат якості на речовину виробництва «Беларуськалия» зі словом «ОБРАЗЕЦ», тоді як в «Агронафтохімівському» були дані про партію товару.

Бенефіціарами ТОВ «Компанія Агронафтохім» через багамський офшор «Mandon s. a.» є Борис Коробко і Ярослав Петрів.

Вони також контролюють фірму ТОВ «Українська нафтохімічна компанія – УНХК», яка була разом з ТОВ «Світ авто» оштрафована Антимонопольним комітетом за антиконкурентні узгоджені дії на торгах «Укртрансгазу» по одоранту.

Керівником «Укрбургазу» є Орест Іванів.

Засновниками черкаського ТОВ «ВО «Адамас» є Віктор Полозов, Володимир Калачов і Сергій Чернуха.

Після опублікування цієї інформації до «Наших грошей» надійшло повідомлення від керівника департаменту закупівель Неллі Стельмах.

Вона повідомила по рішення знизити ціну хлористого калію для «Укрбургазу» до 10 485 грн. за результатами додаткових переговорів з постачальником.