НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Пов’язані підприємці другий рік поспіль розігрують перевезення персоналу Вуглегірської ТЕС

22 Грудня 2017

Вуглегірська теплова електрична станція ПАТ «Центренерго» 20 грудня за результатами відкритих торгів замовила підприємцю Дерев’янку Юрію Анатолійовичу послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів на 2018 рік за 4,73 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Замовлено послуги з перевезення персоналу Вуглегірської ТЕС за шістьма маршрутами автобусами Volvo та ПАЗ. Згідно з додатками до договору, автобуси курсуватимуть у робочі та вихідні дні упродовж 2018 року. Річний пробіг транспорту закладений на рівні 264 тис. км.

Основними складовими структури вартості підряду є: оплата праці – 840 тис. грн, витрати на паливно-мастильні матеріали – 1,89 млн грн, запасні частини та матеріали – 200 тис. грн, загальновиробничі витрати 221 тис. грн, адміністративні витрати 293 тис. грн, автомобільні шини – 157 тис. грн. При цьому, у розрахунок вартості послуг заклали нульові витрати на амортизацію, а у вигляді прибутку підприємець отримає 82 тис. грн.

Участь в аукціоні взяли два ФОПи – Юрій Дерев’янко та Ольга Ломова. Обоє вказали спільний мобільний номер (+380504764096).

Цей номер насправді належить Юрію Дерев’янку – він прописав його, реєструючись підприємцем наприкінці жовтня цього року, також за цим номером закріплена його сторінка у Фейсбуці.

Зауважимо, що Дерев’янко та Ломова завантажили документи у форматі JPG, найменування яких через цифрові відмітки свідчать про завантаження їх однією людиною. Документи Ломової пронумеровані від 59 до 94, а Дерев’янка, у продовження пакету Ломової, – від 95 і далі.

Попередньо Дерев’янко надавав послуги перевезення фірмі ТОВ «Лист» (сьогодні в стані припинення), співвласником якого є Ігор Швидкий. Торік послуги перевезення для Вуглегірської ТЕС надавала дружина Швидкого – Нелля Швидка. При цьому, конкуренцію їй складала та ж Ольга Ломова.

Згаданий у довідці про виконання аналогічних договорів ФОП Доценко О.Л. – це Доценко Олександр Леонідович, колишній директор комунального підприємства Лисичанської міськради «Електроавтотранс». Він же є помічником-консультантом депутата Лисичанської міської ради Дмитра Карауланова («Опозиційний блок»).

Доценко також є співзасновником ПП «Листехносервіс» разом з Олександром Кафановим, батьком прокурора Київської місцевої прокуратури №5 Олександра Кафанова, та є власником ТОВ «Альянс Л.Т.Д.», що зареєстроване за однією з ТОВ «Лист» адресою у Лисичанську. Керівником цієї фірми є згадуваний Ігор Швидкий.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | , ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ