НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Залізниця замовила палива на 652 мільйони у клона «Трейд коммодіті», по якому у Авакова збудились за підробку тендерних документів

18 Грудня 2017

Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» 15 грудня уклала три угоди з ТОВ «Газтрейд» на постачання дизельного палива на 652,22 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

В усіх випадках «Газтрейд» виграв аукціони у ТОВ «Елемент нафта» та ПП «ОККО Контракт», опустивши ціну на 3% від очікуваної вартості торгів.

ТОВ «Газтрейд» пов’язане зі скандальним ТОВ «Трейд коммодіті», по чиїм поставкам палива для армії НАБУ нещодавно затримувало замміністра оборони. Ці фірми, а також «Август пром» і «Торум» контролюються оточенням нардепа Олександра Грановського («Блок Петра Порошенка»).

У системі «Прозорро» є дані про закупівлі «Укрзалізниці» дизельного палива з осені 2016 року на 10,03 млрд грн. За цей час фірми з групи Грановського «Газтрейд» і «Трейд коммодіті» виграли половину всіх залізничних підрядів.

Підрядник Сума, млрд грн.
ТОВ «Трейд коммодіті» 4,12
ТОВ «Елемент нафта» 2,45
ТОВ «Вог аеро джет» 1,34
ТОВ «Газтрейд» 0,87
ПП «ОККО-бізнес контракт» 0,57
ТОВ «Анвітрейд» 0,46
ТОВ «Оптімусойл» 0,22

Нагадаємо, «Газтрейд» у листопаді також брало участь у тендері на поставку палива Нацполіції. На підтвердження наявності заправок «Газтрейд» надав партнерські договори з ФОП Гуленко М.П. (одна АЗС у Сєвєродонецьку на Луганщині), ФОП Гнатенко Я.В. (дві АЗС на Луганщині) та ТОВ «Альянс Еволюшн» (решта, в тому числі кілька – на окупованій території). Але зареєстрований у серпні підприємець Гуленко повідомив, що не має договірних відносин із «Газтрейдом» і не знає, хто підписав договір від його імені. Фірма «Альянс Еволюшн» заявила, що не укладала угод з «Газтрейдом» про реалізацію палива через мережі АЗС, зокрема, «Укрнафта».

Відтак у відомстві Арсена Авакова викинули «Газтрейд» з торгів за підробку документів і до того ж порушили кримінальне провадження.

За місяць до того у тендері поліції також безуспішно намагалось взяти участь «Трейд коммодіті». Його теж викинули з торгів, а директор департаменту з комунікації МВС Артем  Шевченко заявив, що поліція відхилила пропозиції «Трейд Коммодіті» не тільки через проблеми з конкурсними документами, але й усвідомлюючи «всі ризики» співпраці з фірмою, яка занижує на торгах вартість свого палива, а отримавши підряд вимагає від замовника підняти ціну.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | , , ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ