- НАШІ ГРОШІ - http://nashigroshi.org -

Швейцарці виграли півмільярда «Укргазвидобування» на родовища Харківщини і Полтавщини (додано)

Опублікував admin 07.12.2017 @ 9:20 am в НОВИНИ,Полтава,Харків | No Comments

(додано інформацію про Ріхарда Білого)

ПАТ «Укргазвидобування» 31 серпня і 30 листопада за результатами тендеру уклало дві угоди з ТОВ «Везерфорд Україна» про надання ловильних послуг та стимуляції на загальну суму 613,24 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро» [1].

Строком на рік замовили послуги для свердловин Харківської та Полтавської областей.

За листопадовою угодою, добова ставка спеціаліста з ловильних робіт складає 32 тис грн., координаторів з інтенсифікації та ловильних робіт – 49 тис грн, керівника проекту – 64 тис грн. У серпні послуги спеціаліста проекту коштували 20 тис грн. на день.

Сума угод на 12% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 697,44 млн грн.

На торгах щодо дорожчого лота єдиним конкурентом було ТОВ «УНПК «Ората» із нижчою на гривню ціною, але воно відмовилось від участі в закупівлі та було відхилене.

За дешевший підряд із переможцем змагались та ж «УНПК «Ората», ТОВ «Денімекс Юкрейн» і ТОВ «Глобал Ренталз».

Київське підприємство «Везерфорд Україна» представляє [2] в Україні компанію «Weatherford International Ltd» [3], яка значиться його кінцевим бенефіціаром. Засновниками є кіпрські офшори «Везерфорд Глобал Продактс Лімітед» і «Лінкбірд Лімітед». Із липня 2016 року директором є Наталія Рудевич, а до неї керівниками були Дмитро Солнишкін (також керував ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна») і Віталій Мельник.

Столична «Денімекс Юкрейн» належить фірмі «USA Denimex Inc.» (США) американця Деніса Гурвіча. Директором є Володимир Анатолійович Садович – співзасновник ТОВ «Інтер Трейдінг Груп» з Андрієм Анатолійовичем Садовичем. Що до останнього, то особа з такими ПІБ керувала [4] ДочП «Укрресурси-Імпекс» ДАК «Укрресурси» (припиняється).

За даними системи «YouControl» [5], раніше засновником «Денімекс Юкрейн» значився сам Володимир Садович, а до нього – Олександр Веріженко.

Полтавська «Глобал Ренталз» належить вищезгаданим Веріженку та Мельнику, а також Ріхарду Білому, Ігорю Стасюку та голландським фірмам «Велл Інженірінг Технолоджи Б.В.» і «Глобал Ренталз Б.В.».

Раніше Білий був відомий [6] як технічний директор СП «Полтавська газонафтова компанія» [7], яке пов’язували із «Приватом».

Після опублікування цієї інформації до гендиректор “ПГНК” Віктор Гладун повідомив “Нашим грошам”, що Білий не працює в компанії з 8 березня 2017 року.

Від “Наших грошей”. У квітні Гладун ввійшов [7]у наглядову раду банку «Авангард», що належить інвестиційній компанії «ICU», яка є фінансовим радником президента Петра Порошенка.

Підприємство добуває вуглеводні на шести родовищах на Полтавщині та є однім із позивачів [8] до України у справі щодо підвищення Верховною Радою ренти за видобування газу та нафти та заборону Кабміну закупівлі газу в усіх, окрім «Нафтогазу».

Веріженко також керує ТОВ «НГ Технологія» Мельника, а той володіє ТОВ «НГ Консалтинг» на чолі з Романом Бегейовичом.

Полтавську «УНПК «Ората» зі статутним капіталом 1 тис грн. записано на Володимира Огульчанського із Краснограда Харківської області.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ: http://nashigroshi.org

URL статті: http://nashigroshi.org/2017/12/07/shvejtsartsi-vyhraly-pivmilyarda-ukrhazvydobuvannya-na-rodovyscha-harkivschyny-i-poltavschyny/

URLs in this post:

[1] «Прозорро»: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-07-07-002307-b

[2] представляє: http://www.weatherford.com/en/about-us/locations

[3] «Weatherford International Ltd»: https://ru.wikipedia.org/wiki/Weatherford

[4] керувала: https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/31243493/

[5] «YouControl»: https://youcontrol.com.ua/

[6] був відомий: http://new.ppc.net.ua/uk/pages/12/

[7] СП «Полтавська газонафтова компанія»: http://nashigroshi.org/2017/10/31/chlen-nahlyadovoji-rady-banku-icu-ocholyv-firmu-jkx-yakij-ukrajina-prohrala-12-miljoniv/

[8] є однім із позивачів: http://nashigroshi.org/2016/07/13/minyust-dodav-brytanskym-i-ukrajinskym-yurystam-19-mln-dlya-zahystu-vid-pryvativtsiv-po-spravi-na-15-mlrd/

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ. All rights reserved.