НОВИНИ

23.03.2018
22.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Ставленик Гройсмана очолив департамент будівель та споруд «Укрзалізниці»

29 листопадаа 2017

Директором департаменту будівель та споруд ПАТ «Укрзалізниці» призначений Віктор Слободянюк.

Про це «Нашим грошам» повідомило джерело.

Слободянюк 27 листопада подав декларацію в якості кандидата на директора департаменту «УЗ». До цього він з кінця травня керував ДП «Одеський морський торговий порт», куди прийшов працювати минулого року в команді Ігоря Ткачука. Слободянюк в Верховній Раді VII скликання (2012-2014 рр.) був помічником брата Ткачука – вінницького автоперевізника Геннадія Ткачука, який тоді входив до фракції «УДАР», а зараз до «БПП».

Ігор Ткачук в 2014-2016 роках очолював ДП «Укрпошта», куди був призначений завдяки впливу Володимира Гройсмана. Після відставки Ткачука з пошти Слободянюк намагався зайняти його місце, однак програв конкурс, і вони разом перебрались до Одеси. Зараз Ткачук очолює Одеську філію державного підприємства «Адміністрація морських портів України».

Слободянюк є співвласником ТОВ «Кеш експрес», де його партнеркою є вінничанка Ярослава Бондарчук.

До декларації Слободянюк вніс інформацію про матір – Наталію Слободянюк, яка минулого року отримала від підприємницької діяльності 1,20 млн грн, на неї записана квартира в Вінниці. Сам Слободянюк орендує квартири в Одесі та Києві. Він також зазначив, що зберігає готівкою мільйон гривень, та 20 тис євро.

Нагадаємо, на початку року уряд Гройсмана перепідпорядкував собі «Укрзалізницю» від Міністерства інфраструктури. В серпні керівник «УЗ» Войцех Балчун подав у відставку і виконуючим його обов’язки уряд затвердив першого заступника міністра інфраструктури Євгена Кравцова.

Нині «УЗ» має декілька центрів впливу, які розставили своїх представників контролювати діяльність підприємства.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

23.03.2018
22.03.2018
21.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ