НОВИНИ

17.03.2018
16.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Активісти змусили дніпропетровських чиновників розірвати сумнівну угоду на 21 мільйон

09 листопадаа 2017

Дніпропетровська ОДА розірвала угоду вартістю 21 млн грн після того, як юристи Центру протидії корупції знайшли і повідомили про порушення під час закупівлі послуг у компанії «Веллбуд», яка мала збудувати водовід між населеними пунктами.

Про це ідеться у відповіді директора обласного департаменту ЖКГ на звернення Центру протидії корупції.

«Повідомляємо, що 31 жовтня Департаментом розірвано Договір на виконання робіт по об’єкту «Нове будівництво підвідного водоводу Кривий Ріг – Зелений Гай Широківського району Дніпропетровської області» з ТОВ «БК «Веллбуд», – зазначає в листі директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Андрій Коломоєць.

Юристи проекту «Украв» Центру протидії корупції у системі «Prozorro» встановили порушення законодавства під час закупівлі Дніпропетровською ОДА послуг для ремонту водоводу. Виявилося, що всі учасники цих торгів між собою пов’язані: одні спільним керівництвом, інші – контактною особою.

Згідно з інформацією «Prozorro», ці учасники вже не вперше зустрічаються на торгах і принаймні 17 разів розігрували між собою перемогу в подібних закупівлях. Інші ж два учасники тендеру мають одного керівника.

Центр протидії корупції звернувся до Антимонопольного комітету, державних аудиторів і самого замовника – ОДА із заявою про порушення.

Примітно, що чиновники не знайшли «правових підстав для відмови учасникам», утім угоду з “Веллбуд” все одно розірвали.

Інформація з пошуково-аналітичної системи «007» свідчить про те, що за останні два місяці Департамент ЖКХ переказав на рахунки фірми«Веллбуд» більше 14,8 млн грн – за іншими угодами.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

17.03.2018
16.03.2018
15.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ