НОВИНИ

23.01.2018
22.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Лікарня в прифронтовій Попасній замовила ремонт фірмі з кримінальним шлейфом з оточення Дунаєва

04 Вересня 2017

Комунальна установа «Попаснянська центральна районна лікарня» (Луганська обл.) 7 серпня за неконкуретною процедурою уклала угоду з ПП «Строй-Клуб Плюс» про виконання капітального ремонту терапевтичного відділення вартістю 299 тис грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Фірма повинна до 30 листопада відремонтувати відділення лікарні по вул. Базарна ,1.  Замовник зобов’язався перерахувати 30% від суми контракту авансом для закупівлі будматеріалів. Розрахунків вартості будівельних робіт комунальники не оприлюднили.

ПП «Строй-Клуб Плюс» зареєстрована в м. Лисичанську (Луганська обл.).  Власником та директором підприємства є Артем Анатолійович Калашник. Його батько, Анатолій Васильович Калашник є помічником-консультантом народного депутата Сергія Дунаєва, а раніше займав посаду заступника міського голови Лисичанська, в тому числі, й мера Сергія Дунаєва.  В 2012 році Дунаєв став народним депутатом від Партії регіонів, а зараз входить до фракції «Опозиційний блок».

Згідно даних з Державного реєстру судових рішень,  ПП «Строй-Клуб плюс»  є фігурантом низки кримінальних справ за фактами внесення завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів, завищення вартості будівельних робіт. Наприклад, прокуратура розслідує справу про зловживання  з корисних мотивів посадовцями Управління капітального будівництва Луганської ОДА, в тому числі, при укладанні угод з «Строй-Клуб Плюс».

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги |

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

23.01.2018
22.01.2018
21.01.2018
20.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ