НОВИНИ

17.03.2018
16.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Секретар Сєвєродонецької міськради отримав кримінальну справу через незадекларований бізнес

29 Серпня 2017

Прокуратура Луганщини відкрила справу проти секретаря Сєвєродонецької міської ради Ігора Буткова, який не вніс до декларації інформацію про інвестиції на понад 3 мільйона гривень.

Про це пише видання «Bihus.info», чиї юристи домоглися відкриття кримінального провадження.

Секретар Сєвєродонецької міськради Ігор Бутков та його дружина-депутатка є найбагатшими чиновниками Сєвєродонецької міськради. Згідно з указаними у деклараціях даними, готівкою на руках Ігоря та Олени Буткових понад 116 млн грн., з яких 3 млн доларів і 1,1 млн євро.

Станом на сьогодні, у деклараціях подружжя лише 2 компанії, обидві записані на Олену Буткову – ТОВ «Агрофірма «Співаківське» і ТОВ «Хімторг-комплект». Саме останньої раніше був засновником Бутков, в сума внеску чиновника в даному підприємстві склала 1,2 млн грн

Крім того, Ігор Бутков був кінцевим бенефіціарним власником ще трьох фірм, внески до яких він здійснював через вищезазначену компанію «Хімторг-комплект», а саме:

  • ТОВ «Лисичанський завод залізобетонних конструкцій» – 900 тис грн;
  • ТОВ «СЕС» – 900 тис.грн;
  • ТОВ «СП «Вторресурс» – 600 тис грн.

Оскільки відомості, вказані в декларації та держреєстрі відрізняються на понад 250 мінімальних зарплат (344,50 тис грн. у 2016 році), юристи звернулись до прокуратури Луганщини із заявою про вчинення злочину. Внаслідок чого було відкрито справу за ст. 366-1 ККУ – «Декларування недостовірної інформації».

«Наші гроші» відразу після скандального обрання секретаря Сєвєродонецької міськради в січні 2016 року повідомили, що Бутков володів 19 кампаніями, частина з яких зареєстрована в окупованому Криму.  Власне через неможливість обіймати посаду секретаря і займатись бізнесом, його було звільнено з посади розпорядженням міського голови Валентина Казакова. Але восени 2016 року Бутков рішенням суду поновився на посаді секретаря міськради.

З Ігорем Бутковим пов’язано чимало корупційних скандалів у Сєвєродонецьку. Як наприклад, раптове укладання договору на постачання теплової енергії з компанією бізнес-партнера секретаря міськради Віктора Пилипенка. Більше того, було відкрито кримінальну справу за «розпил» бюджетних коштів через фірми, пов’язані з Бутковим.

Сьогодні чиновнику загрожує відповідальність у формі штрафу, громадських робіт або позбавлення волі строком до двох років.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги |

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

17.03.2018
16.03.2018
15.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ