НОВИНИ

20.02.2018
19.02.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Дружина завгоспа Януковича засвітилась у забудовнику Поштової площі

24 Липня 2017

Андрій Кравець (по центру) та Марина Пелих

Марина Пелих, дружина колишнього керівника Держуправління справами президента Андрія Кравця, на початку липня стала підписантом англійської компанії «Далберг інтегро ЛЛП», яка є власником забудовника отелю «Aloft» в Києві.

Про це йдеться в розслідуванні Максима Опанасенка для «Слідство.Інфо».

Готель «Aloft» знаходиться в центрі Києва по вулиці Эспланадній, 17 неподалік від Палацу спорту. Він був збудований на землі, якою користувалося держпідприємство Міністерства молоді та спорту. За інвестиційним договором, забудовник – ТОВ «Інформзахист», повинно було передати 2480 кв м новобудови у державну власність. Після зміни влади в країні виявили, що оригіналу договору та додатків до нього не існує. За словами екс-міністра Дмитра Булатова, було підписано новий договір та узгоджені зобов’язання інвестора, а під час переговорів часто звучало прізвище екс-голови ДУС Андрія Кравця, який мав стосунок до готелю.

Також Пелих стала підписантом іншої британської фірми – «Вестертон Коммерс ЛЛП». Ця фірма і сама Пелих є засновниками ТОВ «Київ-Арт».

«Westerton» і «Dalberg» мають спільну адресу в Лондоні. За цією ж адресою зареєстрована ще одна компанія – «Hansford Impex», у всіх них були спільні засновники. «Hansford Impex» є власником ТОВ «Хенсфорд-Украина», яка є забудовником Поштової площі в столиці, і з якою судиться ПАТ «Київський річковий порт» за самовільне будівництво на його землі.

Марина Ткаченко і Андрій Снігірьов

Директор «Хенсфорд-Україна» – Марина Ткаченко. Вона регулярно з’являється на спільних фото з Андрієм Снегірьовим, які той розміщує на своїй сторінці в Facebook.

Снегірьов – керівник «Інформзахист», в профайлі він своїм місцем роботи вказав готель «Aloft».

Підписантом в «Hansford Impex» весною став Артур Данілов з Литви. Жінка з прізвищем Данілова з Литви є в друзях Марини Пелих на її сторінці в Facebook.

Від «Наших грошей»

Пелих – колишня невістка голови ради директорів компанії «Укрбуд» Юрія Пелиха.

Протягом попередніх кількох років низка фірм Марини Пелих отримала земельні ділянки і будинки на Поштовій площі, Подолі, Святошині, Маяковського, Круглоуніверситетській, Хрещатику, у Пасажі, біля метро «Кловська» і Південного вокзалу. А одне з підприємств Марини Пелих – ПП «Броварська нерухомість» – брало участь у зведенні президентської резиденції у Межигір’ї.

Після Революції Гідності Андрій Кравець та Марина Пелих покинули Україну, побоюючись кримінального переслідування. Але нині вони повернулися в країну.
Раніше археологи повідомляли, що Археологічні знахідки під Поштовою площею у Києві опинилися під загрозою через зупинку фінансування з боку забудовника.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

20.02.2018
19.02.2018
18.02.2018
17.02.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ