НОВИНИ

20.03.2018
19.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Чверть мільярда Держрезерву взяла «прокладка» Адамовського, яка продавала оливи лише «своїм»

17 Липня 2017

Державне агентство резерву України 12 липня за результатами тендерів повідомило про намір укласти дві угоди з ТОВ «Газтрейд» про поставку моторних масел на загальну суму 232,52 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Хочуть замовити з поставкою до вересня на ДО «Комбінат «Планета» (Харківщина):

  • 3 300 т оливи М-6з/10В за ГОСТ 10541-78 по 31 850 грн./т,
  • 1 700 т оливи Азмол Гарант М-4042 ВТ за ТУ У 23.2-00152365-229:2006 по 74 950 грн./т.

Один з виробників ТОВ «Завод технічних масел «Аріан» гуртом продає перший тип трохи дешевше – по 31 тис грн./т.

У грудні 2016 року армія замовила іншій фірмі другий тип дещо дешевше – по 71 360-72 604 грн./т.

Гарантійний строк зберігання повинен становити п’ять років. Від дати виробництва до закладання у держрезерв має минути не більше двох місяців.

Переможець уперше виграв тендер саме щодо масел. На підтвердження досвіду він надав договір від 1 березня вартістю 707 тис грн. із покупцем ТОВ «Мета Оіл» Георгія Гнояного, власника ТОВ «Август Пром».

Сума майбутніх угод на 0,1% нижча від загальної очікуваної вартості в 232,77 млн грн.

Конкурентами були ТОВ «Ресурс-Ойл-А» Світлани Калюжної, Людмили Франк, Сергія, Юрія та Любові Цапенків і ТОВ «Міроіл» Юлії Павріанідіс. Ніхто не знижував ціни.

Натомість ТОВ «Торговий дім «Євразія» не допустили до торгів, бо його кваліфікаційні документи у форматі .pdf не відкрились, а технічний опис товару був порожній.

Дніпровський «Газтрейд» зі статутним капіталом 1 тис грн. створений у листопаді 2016 р. під назвою «Рапторія». Він належав Вікторії Косинській – власниці ТОВ «Адамант Ін» з Миколою Демченком, яка раніше володіла ТОВ «Сафіра» і керувала ТОВ «Сокар Груп».

У січні «Газтрейд» переоформили на Дмитра Львова з Кам’янського, а в квітні він почав отримувати держпідряди, переважно в Міноборони на поставку палива виробництва «Август Пром» і ТОВ «Трейд Коммодіті», зареєстрованих за однією адресою.

Покровителем «Трейд Коммодіті» Андрій Адамовський, бізнес-партнер впливового нардепа від БПП Олександра Грановського. Адамовський має робочий кабінет у бізнес-центрі «Євразія» у великому офісному приміщенні, перед входом до якого висить табличка «Приймальня народного депутата Олександра Грановського».

У 2013-2014 рр.. Дмитро Львов керував ТОВ «Нафта Кепітал Груп», яке володіє заправками і складом паливно-мастильних матеріалів у Кам’янському. Це одна з трьох фірм, які поручались своїм майном за кредит «Трейд Коммодіті» у банку «Південному». Останній належить Юрію Родіну, але неофіційним власником на ринку називають Адамовського. Голова Держрезерву називав його також пов’язаним із «Трейд коммодіті». На що Адамовський заявив, що він не є акціонером, а виступає тут в якості інвестора та кредитора бензотрейдера.

Торік Львов редагував профіль «Трейд Коммодіті» на сайті «Ua-Region.Info». Він володіє кам’янським ТОВ «Промекоінвест» із Сергієм Євтягіним. Раніше той був депутатом Єнакієвської міськради від ПР та власником ТОВ «Нафтахімтрейд», яким керував нинішній засновник і директор «Трейд Коммодіті» Вадим Майко.

Деякий час Євтягін значився співвласником ТОВ «Укр Петрол», підозрюваного поліцією у підробці нафтопродуктів, у якого «Трейд Коммодіті» закуповувало паливо.

Майно ПАТ «Азмол» нещодавно купила фірма «Ультра-ойл» за 101,5 млн грн. Нею володіє Олександра Сірош-Кусумова – колишня помічниця нардепа Олександр Пономарьов («Воля народу»), власника «Агрінолу». Бердянський державний завод коштував бізнесменам на третину менше від стартової ціни продажу.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

20.03.2018
19.03.2018
18.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ