«Єремеєвці» взяли більшу частину зі 198 мільйонів за дизель для «Київпастрансу»
25.06.2017   //   374 Переглядів

КП «Київпастранс» 20 червня за результатами тендеру уклав чотири угоди про поставку дизельного палива наливом на загальну суму 197,88 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

ТОВ «Нафтотрейд-Капітал» отримало найбільше замовлень на 90% від загальної суми, або 178,20 млн грн. Фірма поставить 9 млн л дизелю по 19,80 грн./л.

Вона принесла сертифікат відповідності ДСТУ 7688:2015 і паспорт якості на паливо ДП-Л-Євро5-В0 виробництва ВАТ «Мозирський нафтопереробний завод» (Білорусь).

ТОВ «Техойл Рітейл» за 19,68 млн грн. замовили 1 млн л дизпалива по 19,68 грн./л.

Це на 13-14% дешевше від середньої роздрібної ціни дизелю на ринку, яка, за даними «OilNews», зараз становить 22,35 грн./л.

Строк поставки – до червня 2018 року. Передбачена післяплата протягом трьох місяців.

Сума угод на 10% нижча від загальної очікуваної вартості закупівлі в 219,60 млн грн.

Переможці змагалися лише між собою і жодного разу не знижували ціни на аукціонах.

У торгах за найменшим лотом, виграних фірмою «Техойл Рітейл», хотіло взяти участь ПП «ОККО Контракт» Віталія Антонова (концерн «Галнафтогаз»). Однак його не допустили до аукціону, бо воно почало господарську діяльність цьогоріч і підтвердило досвід аналогічних поставок від імені іншої юридичної особи – ПП «ОККО-Бізнес Контракт».

Засновником «Нафтотрейд-Капітал» є вірґінський офшор «Буллбар Менеджмент Лтд» Сергія Аніщенка з Чернігівщини, а директором із квітня – Олександр Горобець. Фірма зареєстрована в Луцьку по вул. Єршова, 1 разом із ТОВ «Дукат» Сергія Лагура, Степана Івахіва та Романа і Софії Єремеєвих – дітей покійного лідера групи «Континіум» Ігоря Єремеєва.

Принаймні до березня 2015 року компанією керував Юрій Данільчик, а власниками були Оксана Волинець і Наталія Голоюх з Луцька та Олександр Фурманюк із Володимир-Волинського. Адвокат Волинець була помічницею нардепа Єремеєва.

«Нафтотрейд-Капітал» надала два квітневі аналогічні договори з ТОВ «Нафтотрейд Ресурс» і ТОВ «Імпорт Транс Сервіс», прописаних у Луцьку за однією адресою – вул. Кременецька, 38. Обидва контрагенти належать до тієї ж групи «Континіум».

На початку червня фірма виграла єдині два паливних тендери ДП «НАЕК «Енергоатом» на суму 5,99 млн грн.

Фірма «Техойл Рітейл» зі статутним капіталом 1 тис грн. була створена в січні 2015 року і належить Артему Івушкіну. У 2013 році він розміщував про себе інформацію на сайті з базою артистів, брав участь у зйомках фільму «Жіночій лікар».

Директором є Віталій Пащенко, а раніше посаду займала Аделіна Камінська. На 2013 рік вона працювала юристом у ТОВ «Техойл», яке тоді належало Пащенку і розміщувалось за адресою реєстрації «Техойл Рітейл» по вул. Ярославів Вал, 5-в у Києві. Нині «Техойл» переоформлено в Сумах під назвою «ВТМ-12» на Володимира Янушевського.