НОВИНИ

20.03.2018
19.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Чернігівська лікарня купила індійський ангіограф за 23 мільйони

16 Травня 2017

КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» 12 травня за результатами тендеру замовив ТОВ «АФС Медицинтехнік» ангіограф за 22,80 млн грн. ($863 тис за курсом НБУ). Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До вересня поставлять однопроекційну стаціонарну універсальну ангіографічну систему Allura Centron виробництва «Philips India Limited» (Індія). До її складу входять стійка з С-арки та L-арки, стіл пацієнта, генератор, рентгенівська трубка, блоки детектування зображень та перегляду, інтерфейс користувача тощо (Таблиця відповідності). Підрядник проведе навчання персоналу замовника з експлуатації системи. Гарантійний лист на неї надала компанія «Philips Medical Systems Nederland B.V.» (Нідерланди).

За даними сайту «Zauba», у 2016 році з Індії експортували системи Allura Centron невідомої комплектації по 15-19 млн індійських рупій, що зараз дорівнює $240-290 тис.

Ціна нинішньої угоди на 9% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 28,00 млн грн.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Протек солюшнс Україна» із різницею в ціні 8%.

Засновником фірми «АФС Медицинтехнік» є підприємство «АФС Медицинтехнік ГмбХ» (Німеччина) Свена Краутера. Керує нею Дмитро Лаврентій, у 2011-2013 роках – директор вінницького ПрАТ «УМТ» Андрія Рехака зі Словаччини, а нині – власник столичного ТОВ «УМТ+».

За даними «УНН», у лютому в офісах «УМТ» і «УМТ+» пройшли обшуки в рамках кримінального провадження за фактами реалізації у різних областях України неякісного медичного обладнання за завищеними цінами.

Усього з червня 2016 року переможець отримав підрядів на 29,67 млн грн., серед яких нинішній – найбільший.

Директором «Протек солюшнс Україна» є Олександр Єзерський, а засновником – фірма «Протек Солюшнз К/С» (Данія). Кінцевим бенефіціаром у держреєстрі значиться однойменна компанія «Протек Солюшинз К/С» (Литва) Масенаса Арунаса з Каунаса. За даними ЗМІ, останній очолює 99 датських компаній.

За даними «OpenCorporates», до складу директорів датської фірми «Protech solutions K/S» із квітня 2016 року також входить Федір Кірпенко – власник української фірми «Інтегрейтед Медікал Груп». Раніше він був відомий як співзасновник Київської міської галузевої організації роботодавців «Асоціація виробників і постачальників науково-технічної та інноваційної продукції». Нині асоціацію записано на ПрАТ «Макрохім» Бориса Храновського і ТОВ «Алт Україна Лтд» Василя Соколинського. Ці двоє свого часу входили до складу засновників ТОВ «Хімлаборреактив», яке зараз належить лондонській компанії «Кемлаб Інвест Лтд».

Окрім Кірпенка і Масенаса, до датської фірми також мають відношення Steven Probert і компанія «Labtech pro ltd».

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

20.03.2018
19.03.2018
18.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ