Вперше на тендер «Укрзалізниці» прийшла польська «прокладка» з туркменським і грецьким дизелем
09.12.2016   //   210 Переглядів

На тендер філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» щодо закупівлі 10 тис тонн дизельного палива вперше прийшла компанія з Євросоюзу – «Somerton LLC Sp.Z.O.O.» (Польща). Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Тендер знаходиться на стадії прекваліфіції, коли залізниця має визначитись чиї з поданих заявок будуть допущені до цінового аукціону: ПП «Окко-Бізнес Контракт», ТОВ «Торговий дім Сокар Україна», ТОВ «Елемент Нафта», ТОВ «Вог Аеро Джет», ТОВ «Трейд Коммодіті», ТОВ «Західна нафтогазова компанія», «Somerton LLC Sp.Z.O.O.».

Польська фірма пропонує дизпаливо виробництва «Hellenik Petrolium S.A.» (Греція) та «Туркменбашинського комплексу нафтопереробних заводів» (Туркменістан).

Компанія «Somerton LLC» зі статутним капіталом 5 тис злотих була зареєстрована 16 лютого цього року у Варшаві на Андрія Жигу (Andrii Zhyga). І саме у день заснування вона уклала договір про поставку 12 тис т дизелю польському покупцю «4tuno».

somerton-dosvid-vykonannya somerton-fidler-ustav

«4tuno» у свою чергу оформлене на Кирила Кириченка (Kyrylo Kyrychenko) і компанію «Nobel SPV», яка займається реєстрацією юридичних осіб. Саме цю угоду, укладену в день створення фірми, компанія «Somerton LLC» і подала «Укрзалізниці» для доведення свого досвіду виконання аналогічних договорів.

somerton-fidler-zvyazkyСтаном на 10 листопада партнером Жиги по «Somerton LLC» був реєстратор «Optioffice» Данієля, Вітольда і Рафаля Фідлерів, на яких у Польщі оформлені десятки підприємств. Саме Даніель Фідлер був першим головою правління фірми, що подала заявку на український тендер.

«Somerton LLC» і «Optioffice» знаходяться за однією адресою по вул. Гжибовській, 80/82.

На тій же вулиці у будинку 2/29 прописана фірма зі схожою назвою «Somerton», записана на юриста Хенріка Єжі Циммерманна (Henryk Jerzy Zimmermann). Він є директором кількасот польських фірм і працює у реєстратора «Blackstones».

Також вперше на великий тендер «Укрзалізниці» подала заявку ужгородська «Західна Нафтогазова Компанія», яка належить Сергію Чорному. До 2006 року директором був Олексій Тамразов, який за часів Януковича був заступником директора держкомпанії «Укргазвидобування». Видання «Інсайдер» у 2014 році повідомило, що Тамразов і його партнер Чорний є власниками «Західної нафтогазової компанії».