Поліція за 10 мільйонів оновила автопарк «Дастерами» від екс-партнера міністра юстиції
09.12.2016   //   504 Переглядів

avto-politsiyaНаціональна поліція України 1 грудня за результатами тендеру замовило ТОВ «Ніко Прайм Мегаполіс» автомобілі спеціалізованого призначення підвищеної прохідності для потреб органів Нацполіції за 9,99 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Національна поліція придбала 20 автомобілів Renault Duster Expression по 450 тис грн. за штуку.

У технічних характеристиках Renault Duster Expression передбачені система кондиціонування, подушки безпеки водія і переднього пасажира, сигнально-гучномовний пристрій у вигляді світлодіодної панелі-балки типу «Стріла». Строк поставки за угодою – не пізніше 22 грудні 2016 року.

Єдиним учасником торгів було ТОВ «Ніко Прайм Мегаполіс». Фірма запропонувала ціну 9,99 млн грн.,  очікувана вартість склала 10,05 млн грн.

За даними системи «Прозорро», у серпні Національна поліція придбала у «Ніко Прайм Мегаполіс» 86 автомобілів Renault Duster Expression по 482 тис грн. на загальну суму 42,99 млн грн. А у листопаді Національна поліція купила у цієї фірми ще три Renault Duster Expression за 1,5 млн грн.

У 2015 році Міністерство внутрішніх справ України замовило ТОВ «Ніко Прайм Мегаполіс» автомобілі спеціалізованого призначення Renault Duster та Renault Dokker на на загальну суму 122,52 млн грн.

Засновниками «Ніко Прайм Мегаполіс» є ТОВ «Компанія з управління активами «Ковін Капітал» та ТОВ «Ніко Авто Холдінг (Україна)», бенефіціаром вказано Івана Ніколайчука з Великобритації.

«Ковін Капітал» зареєстрована на киянина Володимира Гнатишина і британську «ІФЛ інтернешнл файненс енд лізінг лімітед», бенефіціарами вказані вже згадана Катя Апостолоу та Віоларіс Яннакіс з Кіпру.

Гнатишин на початку 2000-років разом з нинішнім міністром юстиції Павлом Петренком був співзасновником ТОВ «Юридична консалтингова група «Justicia Service». Гнатишин також був одногрупником Олексія Бурбака – брата лідера фракції «Народний фронт» в Раді Максима Бурбака. Брат Гнатишина – Валентин, на початку 90-х був бізнес-партнером лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка.

«Ніко Авто Холдінг (Україна)» належить кіпрській «Ніко холдінг енд інвестмент лімітед», бенефіціари ті ж самі, що і у «Ковін Капітал».

Як повідомлялося, 16 листопада поліція оголосила закупівлю «для потреб оборони» гібридних автомобілів  на очікувану суму 959,57 млн грн. Планують купити 635 повнопривідний позашляховик Mitsubishi Outlander PHEV із гібридним двигуном Євро 6 за очікуваною ціною 1,51 млн грн., або близько $58,60 тис.

Єдиним учасником переговорної процедури стало ТОВ «Ніко Діамант»  з групи «Ніко», яка є крупним імпортером іномарок. Співвласником фірми через ТОВ КУА «Ковін Капітал» є вже загаданий Володимир Гнатишин.

За оцінкою колишнього замдиректора «Укргазвидобування» Олексія Тамразова, який також є відомим автогонщиком,  ціна гібридів від «Ніко» є завищеною. Оскільки МВС хоче купити автомобілі у базовій комплектації по ціні найвищої комплектації. За даними Тамразова, після сплати всіх податків і акцизу, в Україні цей автомобіль мав би коштувати $42,70 тис.