НОВИНИ

18.03.2018
17.03.2018
16.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

«Укрчастотнагляд» покращить свої мікроавтобуси обігрівом по ціні нового автомобіля

07 Грудня 2016

renault_master_l4h3_van_2(додано повідомлення “Укрчастотнагляду” про зменшення ціни)

Державне підприємство Український державний центр радіочастот 1 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «АКРУ» на послуги щодо встановлення додаткового обладнання на автомобілях на суму 1,98 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Замовлено добладнання восьми мікроавтобусів Renault Master L4H3, які раніше були придбані по 814 тис грн.

У 247 тис грн. на кожен бусик обійдеться влаштування пневматичної підвіски на задню вісь, термічна обшивка і тоноване вікно у боковій дверці вантажного відділення, автономний обігрівач вантажного відділення і додатковий генератор електричного струму не менше 70А 12V.

Нагадаємо, за 247 тис грн. можна купити новий автомобіль накшталт Great Wall Voleex New C30.

З урахуванням дообладнання виходить, що мікроавтобуси Renault Master L4H3 коштуватимуть «Укрчастотнагляду» 1,06 млн грн. за штуку.

Спочатку тендер на дообладнання виграло ТОВ «Арма Моторс» з пропозицією 1,53 млн грн. Саме ця фірма і була постачальником самих мікроавтобусів. Однак після акцепту «Арми» «Укрчастотнагляд» провів акцепт заново, обравши новим переможцем «АКРУ» з дорожчою майже на півмільйона гривень пропозицією.

Засновниками ТОВ «АКРУ» є Вадим Карнаухов і президент громадської організації «Міжнародна федерація захисту прав водіїв» Роман Д. Зар.

Після опублікування цієї інформації до «Наших грошей» надійшов лист від прес-службі «Укрчастотнагляду». У ньому повідомляється, що саме в день опублікування нашої новини 7 грудня держкомпанія уклала додаткову угоду про зниження ціни дообладнання автівок.

Через відсутність встановлених чинним законодавством документів Комітет з конкурсних торгів УДЦР, на жаль, був змушений відхилити пропозицію учасника з найнижчою ціною та визнати переможцем наступного учасника, ТОВ «АКРУ», цінова пропозиція якого була дорожчою майже на 500 тис. грн.

Однак, з метою недопущення зайвого витрачання коштів держпідприємства ми звернулись до ТОВ «АКРУ» з вимогою знизити вартість послуг (адже інший учасник підтвердив можливість надання таких послуг за значно нижчими цінами), інакше УДЦР для дотримання принципу максимальної економії та ефективності здійснення закупівель змушений був би скасувати торги та оголосити повторний конкурс.

Враховуючи налаштованість менеджменту УДЦР на економію коштів, за результатами переговорів та ділової переписки додатковою угодою № 1 від 7 грудня 2016 року (така пізня дата зумовлена тим, що договір з 02.12.2016 по 06.12.2016 знаходився на погодженні у державних аудиторів Держаутидслужби, які проводять операційний аудит на держпідприємстві) між УДЦР та ТОВ «АКРУ» вартість додаткового обладнання восьми Renault Master L4H3 було зменшено до 1,49 млн. грн. або на 24,75 %.

Тобто дообладнання одного мікроавтобуса обійдеться підприємству в 186 250 грн., а один мікроавтобус з додатковим обладнанням – 1000051 грн.

Щодо необхідності придбання додаткового обладнання хочемо звернути увагу на таке. На базі мікроавтобусів Renault Master L4H3 зараз в УДЦР відбувається комплектування спеціалізованих станцій технічного контролю типу «Атлас». Їх вантажне відділення поділено на технічну та робочу зони. У першій з них буде знаходитися система електроживлення у складі дизель-електричного агрегату та буферних акумуляторів, телескопічна електромеханічна щогла висотою до 12 метрів, комплекти вимірювальних антен, кабелі, опорні стійки тощо. У робочій зоні буде знаходитися спеціальна апаратура для радіочастотного моніторингу (далі – РЧМ) та обладнано два автоматизовані робочі місця для інженерів.

Сумарна вага додаткового обладнання та спеціальної апаратури для радіочастотного моніторингу, яка буде змонтована в цих мобільних комплексах становитиме близько 1600 кг (без екіпажу у складі 3 чоловік). Саме тому мікроавтобуси потребують дообладнання пневматичною підвіскою.

В робочій зоні вантажного відділення буде знаходитися коштовна апаратура, вартість якої залежно від комплектації може в 2-3 рази перевищувати вартість самого мікроавтобуса. Для забезпечення рекомендованого за умовами експлуатації температурного режиму для її роботи в мікроавтобусі встановлюється кондиціонер, автономний обігрівач та монтується термічна обшивка. Не менш важливо і створення належних умов для роботи інженерів РЧМ, які відповідають санітарним нормам. Одна з них вимагає від роботодавців обов’язкового забезпечення природного освітлення робочої зони працівника, для чого власне і замовляється врізка вікна у робочій зоні вантажного відділення мікроавтобусів.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

18.03.2018
17.03.2018
16.03.2018
15.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ