«Центренерго» злило «регіоналці» 43 мільйони на будівництво з піску та щебеню вдвічі дорожче від ринку
24.11.2016   //   378 Переглядів

Вуглегірська теплова електрична станція ПАТ «Центренерго» 18 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «Аустер-Дон» реконструкцію золовідвалу за 43,19 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2018 р. мають збудувати шахтний водоскид №5, наростити дамбу золовідвалу та влаштувати її дренаж. Фірма планує залучити субпідрядників ТОВ «Інжинірингова компанія «Стратегія» Катерини Кізіменко і ТОВ «Краск» Олександра Горяйнова.

Згідно протоколу узгоджених цін на матеріальні ресурси, природний рядовий пісок коштує 506 грн./куб. м із ПДВ.

У відкритих джерелах є дані про його продаж у березні по 200 грн. за тонну, тобто по 280 грн. за куб. м (вага = 1,4 т/куб. м). Це майже вдвічі дешевше за кошторисну ціну.

Щебінь марки М1000 фракції 5[3]-10 мм коштує 1 117 грн./куб. м із ПДВ.

schebin-auster-don

Нещодавно Нікопольське регіональне управління водних ресурсів Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області замовило його на 40% дешевше – по 665 грн./куб. із ПДВ.

Дніпровський «Аустер-Дон» зі статутним капіталом 1 тис грн. належить екс-депутату Макіївської міськради від Партії регіонів Світлані Тексторісовій. Раніше співзасновником був її чоловік Іван Тексторіс, підприємець із Чехії, який з 90-х рр.. вів бізнес у Донецьку на ринку газового обладнання.

Фірма-переможець наприкінці 2011 р. почала регулярно отримувати всі підряди на реконструкцію СК «Олімпійський», зібравши 95 мільйонів, причому без конкурсу як автор проекту.

Нині ж її конкурентами були ТОВ «Крамстройпром» Яни Гончарової, яким керує Павло Сторчак, і ТОВ «Хозхімсервіс» Давіда та Алли Кізіменко.

«Хозхімсервіс» єдиний з учасників тендеру вказав у електронній системі ціну з ПДВ і робив кроки саме від неї. Після аукціону його ціна склала 36,00 млн грн. і програла на 0,02% переможцю з ціною 35,99 млн грн. Однак «Аустер-Дон» торгувався без ПДВ, а договір згодом уклав на суму 43,19 млн грн. із ПДВ, тож вона перевищила остаточну пропозицію «Хозремсервісу» на 17%.

propozytsiji

auster-don kramstrojprom hozhimservis