У Кличка розіграли між рідними фірмами ремонт шкільних спортзалів за 6 мільйонів
12.11.2016   //   82 Переглядів

Комунальне підприємство «Дирекція з капітального будівництва та реконструкції «Київбудреконструкція» за результатами тендеру уклало угоди з ТОВ «Каскад-СВ» на ремонт шкільних спортзалів загальною вартістю 6,32 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

«Каскад-СВ» до кінця року повинен провести капітальний ремонт спортивних зал трьох столичних шкіл в Дарницькому районі. Мова йде про школи №№160, 62 та 111.  Тут заплановано замінити паркетну підлогу спортзалів, відремонтувати стелю та стіни, замінити вікна і двері. Також будуть встановлена нова сантехніка та відремонтовано водогін і каналізацію, замінена електрика та система опалення.

Єдиним конкурентом переможця під на тендерах було ТОВ «Схід К.С.К. 99», пропозиції якого були дорожчими на 0,2- 0,6%.

ТОВ «Каскад-СД» заснував Сергій Шведченко, керівником є В’ячеслав Романенко. Ця фірма раніше зареєстрована в Луганську, але зараз прописна в Києві. В Луганську раніше було прописане і «Східбуд К.С.К. 99», яке зараз зареєстроване в Дніпрі на луганчанина Дмитра Воловікова. Але спочатку після окупації Луганська, «Східбуд К.С.К. 99» перенесло свою юрадресу до Києва і було зареєстровано в одній квартирі з «Каскад-СД» за адресою вул. Саперно-Слобідська 22, кв. 276. До літа цього року засновником та керівником  «Східбуд К.С.К. 99був Борис Онопкор. Він також є засновником ТОВ «Консоль компані» керівником фірми є В’ячеслав Романенко. Людина ж з таким ПІБ очолює і «Каскад-СД».

Раніше «Схід К.С.К. 99» та «Каскад-СД» розігрували між собою тендери Дніпровської ОДА.