НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Поплавський легалізував мільйони у вигляді роялті від свого приватного «кулька», де не знайшли складу злочину

04 листопадаа 2016

Народний депутат Михайло Поплавський («Воля народу») у 2015 році отримав дохід 33,71 млн грн. Майже половина цієї суми припала на роялті – 14,65 млн грн., вказано у електронній декларації.

Роялті дозволяє економити на податках власникам компаній, які сплачують ці кошти за користування чимся патентованим.

Поплавський задекларував 2,90 млн грн. отриманих у вигляді роялті від ТОВ «Київський університет культури» (КУК), бенефіціаром якого він себе і вказав у декларації.

Ця фірма є приватним вузом, який діє на базі Київського національного університету культури і мистецтв, очолюваного Поплавським.

poplavskyj-dyplomyУ 2014 році програма «Слідство.інфо» не змогла знайти приміщень приватного вузу. Однак з’ясувала, що саме до приватного закладу зараховували студентів-контрактників, які насправді проходили навчання перші три роки на базі приватного вузу. Після третього курсу їх відраховували і безперешкодно переводили до КНУКіМ, де й видавали відповідні державні дипломи. Відтак саме приватна фірма Поплавського отримує від студентів гроші, які мали б зараховуватись державному закладу за навчання.

Після виходу тієї програми прокуратура та МВС провели перевірку журналістських даних. У 2015 році стало відомо, що слідчий СУ ГУМВС Максим Зінорук виніс обґрунтовану постанову про закриття кримінального провадження за відсутності складу кримінальних правопорушень.

В 2016 році приватний КУК Поплавського пройшов Акредитаційну комісію України дозвіл на видачу дипломів державного зразка. Це дозволить приватній фірмі отримувати від контрактників гроші не тільки за перші три роки навчання, а за весь час перебування студента у стінах державного університету.

У декларації Поплавського також вказано отримання роялті від ТОВ «Ятрань», ТОВ «Україна-сервіс», ПП «Гетьман і К», ТОВ «Ятрань-агро»  та двох фізособ-підприємців.  Ці підприємства ведуть діяльність у сфері аграрного та ресторанного бізнесу – їм належать кілька закладів на трасі Київ-Одеса. Роялті від телеканалів за трансляцію патентованих Поплавським програм та відеокліпів склало всього 112 гривень.

Ще 50 тис грн 65-річний Поплавський отримав від держави у вигляді пенсії.

У банках та готівці Поплавський задекларував суму у різних валютах, еквівалентну 35 млн грн.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | , , , , ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ