Шизофренія: судимий комунальник уклав сам з собою угоди майже на мільйон на ремонт тротуарів
03.11.2016   //   306 Переглядів

КП «Башук» Веселівської селищної ради (Запорізька обл.) наприкінці жовтня уклало декілька угод на будівництво тротуарних доріжок загальною вартістю 1,5 млн. грн. Про це повідомляють «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на систему «Прозоро».

Дев’ять угод  на суму 756 тис. грн. укладено з ФОП Овраменко Микола Іванович. Всі угоди стосуються лише тротуарної доріжки по вул. Продольній (від вул. Центральна до вул. Лісова).

Саме Микола Овраменко є керівником комунального підприємства «Башук» і безпосередньо підписував угоди від обох сторін.

У 2014 році Овраменка в якості директора КП «Башук» визнали винним у службовому підробленні та привласненні чужого майна і оштрафували на 955 гривень. Тоді Овраменко вніс неправдиві дані про виконання будівельних робіт на об’єктах, які насправді не виконувалися взагалі.

bashuk

bashuk1При цьому, для деяких угод в системі «Прозоро» контактною особою підприємця Микола Овраменка вказано співробітницю комунального підприємства «Башук» Тетяну  Атаманчук.

Окрім цього, сім угод на суму 744 тис. грн. укладено з ФОП Кравцов Олександр Сергійович, зареєстрованому кілька місяців тому. Всі угоди стосуються будівництва тротуарної доріжки по вул. Першотравнева (від вул. Шевченка до вул. Чумацька). Особа з ПІБ Кравцов Олександр Сергійович  очолює місцеві комунальні підприємства «Водоканал» і «Райводоканал».

Згідно порталу використання публічних коштів «E-data», Овраменко вже отримав на власні рахунки від КП «Башук» 482 тис. грн., Кравцов – 558 тис. грн.