Фірми з одного кубла розіграли 13 мільйонів на викорчовування саду під Кривим Рогом
28.10.2016   //   42 Переглядів

Глеюватська сільрада Криворізького району Дніпропетровської області 24 жовтня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Технодетальпром» щодо викорчування саду на суму 13,55 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Документацією конкурсних торгів заплановано протягом 2016-2017 років спиляти дерева, викорчувати їх коріння, розібрати будівлі та все це в якості сміття вивезти. А потім провести рекультивацію саду, площа якого складає 51 га.

Єдиним конкурентом переможця на торгах було ПП «Універсалгазбуд», пропозиція якого була на 5% дорожчою. Ця фірма записана на мешканця Кривого Рогу Борисюка Олександра Олексійовича. «Технодетальпром» на початку року було записане на Борисюка Віктора Олексійовича, а зараз оформлене на Боброва Володимира Миколайовича. Фірма зареєстрована в Глеюватці за адресою вул. Горького буд.2-б. Це адреса сільського будинку культури, де також знаходиться бібліотека.

«Технодетальпром»  почало отримувати замовлення за державні кошти з березня, коли виграло тендер Дніпропетровської ОДА на будівництво підвідного водоводу Першотравневе – Дмитрівка – Борисівка Нікопольського р-ну за 35,15 млн грн. Тоді її  суперниками також було «Універсалгазбуд», а ще ТОВ «Ліко Енерго» Олени Черепашенко, яка значилася контактною особою «Універсалгазбуду».

За даними «ВДЗ», з того часу «Технодетальпром» отримало держзамовлень на 134,22 млн грн.

Село Глеюватка розташоване за 1,5 км від м. Кривий Ріг.