Непоп дасть своєму оточенню ще 196 мільйонів на житло для жертв «Еліта центру» на Троєщині
27.10.2016   //   257 Переглядів

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» 21 жовтня за результатами тендеру замовило ТОВ «БК «Азур Груп» будівництво житла у Деснянському районі Києва за 195,65 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2018 року по вул. Милославській мають звести панельний будинок на 320 квартир, який складається із двох корпусів по 16 і 24 поверхи та соціально-побутового блоку з підземним паркінгом.

budynok-po-myloslavskij-na-karti budynok-po-myloslavskij

З усієї житлової площі 7%, або 1 087 кв. м виділять потерпілим від діяльності ГІБК «Еліта центр».

Відтак загальна площа житла становить 15 524 кв. м, а будівництво коштує 12 603 грн. за «квадрат». Мінрегіонрозвитку в липні встановило його опосередковану вартість для Києва на рівні 10 тис грн.

Ціна переможця на 0,2% нижча за очікувану вартість закупівлі в 196,12 млн грн.

Конкурентами були ТОВ «Будівельна компанія «ЗЗБК №1» і ТОВ «Український холдинг будівельних проектів». Саме останній фірмі днями замовили будівництво житла для жертв «Еліта центру» в Солом’янському районі Києва за 198,28 млн грн.

«Азур груп» пов’язана з директором «Житлоінвестбуд-УКБ» В’ячеславом Непопом і Михайлом Голицею, екс-очільником Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА та екс-директором АТ «ХК «Київміськбуд» (детальніше у статі «Мільярди Голиці&Ко»).

Засновниками є кіпрська компанія «Амбер Рутенія Лімітед» і ТОВ «Фундамент Девелопмент», записане на кіпрську «Кісеторн Лімітед».

На офшор «Amber Rutenia Limited» заведено 23% акцій ПАТ фірма «Фундамент».

Ще 23% належить Валентині Граділь, бухгалтеру Непопа. Вона співволодіє ТОВ «Укржитлоінвест» разом із Віктором Шустером, бізнес-партнером по будівельній компанії «Київбудмонтаж» Миколи Негрича – зятя Голиці. До 2014 року цей пакет належав самому Шустеру.

Пакетом у 23% акцій «Фундаменту» володіє Віталій Пузійчук – син Віктора Пузійчука, власника ТОВ «КЖБК», що є підрядником «Київміськбуду».

Стільки ж акцій має Анжеліка Ковальова, яка раніше очолювала відділ адміністративно-кадрової роботи «Житлоінвестбуду».

За даними «ВДЗ», усього з 2012 року переможець виграв тендерів на 1,34 млрд грн. Із них 390,40 млн грн. – у Департаменту господарського забезпечення Служби безпеки України, а решта – у нинішнього замовника.

«Будівельна компанія «ЗЗБК №1» належить Сергію Алексєєву і Василю Іванченку.

Останній разом із Нонною Купоревою володіє ТОВ «Фінансова компанія «Столиця», співвласником якого колись був нині покійний Андрій Бєломєсяцев, екс-заступник головного архітектора Києва (1996-2004 рр.). Іваченко і Бєломєсяцев мали низку спільних будівельних фірм у столиці.

Засновником «Українського холдингу будівельних проектів» зі статутним капіталом 15 тис грн. значиться Євгеній Рябокінь, а підписантом із червня – Олександр Мирний.

Фірма з майже ідентичною назвою – ТОВ «Український холдінг будівельних проектів» серед інших великих проектів зводила логістичний комплекс для «Рошену». Її директором раніше був згаданий Олександр Мирний. Власником є Рахмонова Нігіна Бахром Кизи.