Люди Плачкова отримають 85 мільйонів на підстанцію «Укренерго»
08.10.2016   //   86 Переглядів

ДП «НЕК «Укренерго» 30 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ «Київська енергетична будівельна компанія» реконструкцію ПС 330 кВ «Новокаховська» за 84,98 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця квітня 2017 року підстанцію реконструюють із заміною автотрансформаторів АТ 220/150/35 та АТ 330/220/35 кВ (пусковий комплекс №3). Також влаштують системи технологічного та охоронного відеоспостереження. Перелік обладнання, яке поставить підрядник, наведено нижче. Ціни на обладнання не оприлюднені.

Умови тендеру передбачають аванс до 30% від вартості будівельно-монтажних робіт, до 50% від вартості вітчизняного і до 80 % від вартості імпортного обладнання.

У торгах також брали участь ТОВ «Техностар», ТОВ «Січ Енерго» і КВКП «Союз».

Засновниками «КЕБК» є Алла Бровко і ПрАТ «СВС-Дніпро», що належить фізособам, з яких найбільші частки мають екс-депутат Вишгородської міськради Володимир Випирайло, Володимир Немировський, Сергій Бондаренко та Юрій Терляєв.

Із 2007 р. директором «СВС-Дніпро» є Микола Кравченко, який раніше очолював департамент капітального будівництва та реконструкції «Київенерго». Він також працював у Мінпаливенергетики під керівництвом Івана Плачкова, котрий наразі очолює наглядову раду ПАТ «Київенерго».

Найменування обладнання Од. виміру Кількість, од.
Вимикач автоматичний [автомат] одно-, дво-,

триполюсний, що установлюється на конструкції на стiнi або колонi, струм до 25 А

шт. 20
Трансформатор струму елегазовий TG 245 шт. 3
Трансформатор напруги елегазовий TVI 245 шт. 3
Трансформатор напруги елегазовий TVI 170 шт. 3
Щиток розподiльний , струм 32 А ,380 В, навісний  IP 54, на вводі –автоматичний вимикач  iC60N 380 D ЗР, 16 А-шт шт. 1
Автоматичний вимикач С60Н-DC С10А шт. 16
Автоматичний вимикач С60Н-DC С3А шт. 16
Перемикач LK16R-S03 шт. 24
Рамка велика до клем Phoenix contact шт. 24
Клема вимірювальна URTK/S Phoenix contact шт. 160
Шинна опора 330 кВ ШО-330.ІІ-7УХЛ1 шт. 36
3195020 Плівка для ламінування, 65х95мм,100 мкм (100 шт) шт. 8
ACX-2-0000000 Універсальний контролер на 4 зчитувачі, 2 релейних виходи, 6 універсальних входів, підключення 2х модулів розширення шт. 5
ACX-4-0000000 Універсальний контролер на 8 зчитувачів, 4 релейних виходи, 12 універсальних входів, підключення 2х модулів розширення шт. 4
AFT-913WL Медіаконвертер шт. 4
AFT-915WL Медіаконвертер шт. 4
AM-500 Електромагнітний замок, сила утримання 500 кг шт. 32
AQUA PLUS VB Цифровий сповіщувач руху (ІЧ штора) шт. 2
B-3 Магнітно-контактний сповіщувач
накладний, металічний
шт. 54
CLESP Захист сигнальних ліній від наведенного імпульсу шт. 135
CNGE2FE8MSPOE2 Комутатор промисловий 8 портів з POE шт. 22
D004 Шнурок для бейджів (з карабіном) синій (50шт) уп. 16
DeskJet 1015 Принтер струйний, кольоровий, А4, 1200х1200 dpi, 16 чб. ст/хв, 12 кол. ст/хв. шт. 1
EDR-120-48 Блок живлення коммутатора 48В шт. 22
EDR-75-12 Блок живлення 12В, 6.3А на DIN-рейку шт. 16
Exit-805 Кнопка виходу накладна шт. 32
IBP1110-ER Кольорова IP-камера (Day/Night) вулична, H.264/M-JPEG, 1M Pixel, Ethernet 100TX, вбудований моторизований об’єктив 2.8-10.0мм, живлення PoE/24VAC, температура експлуатації -40…+50 °С, ІЧ- підсвічування до 25 м шт. 84
IBPBBAP-ES Комутаційна коробка шт. 84
IL10-BP Sarix® IL10 кольорова камера спостереження, 1 Mp (720P), H.264, 30 к/с, вбудований фіксований об’єктив з кутом огляду 68° по діагоналі, мінімальна освітленість 0,5 лк, живлення POE шт. 8
IMP1110-1S Sarix® IMP1110 кольорова купольна камера спостереження, 1 Mp (720P), H.264, 30 к/с, вбудований моторизований об’єктив 2.8-10.0мм , мінімальна освітленість 0,1 лк, живлення POE шт. 3
Iзолятор опорний SM40 шт. 2
K-1 Магнітно-контактний сповіщувач накладний шт. 19
KBD5000 Універсальний пульт керування с джойстиком, клавіатурою та поворотним перемикачем функції запису. Підключення по USB 2.0. Під’єднується до VCD5202 або WS5070/WS5200 шт. 1
LAN-SEC-P-USB Програмне забезпечення
адміністратора комплексу Andover Continuum
шт. 1
LAN-SEC-P-В-USB Програмне забезпечення комплексу Andover Continuum для бюро перепусток шт. 1
NAVY+К Цифровий комбінований
сповіщувач руху (ІЧ+скло)
шт. 6
NSM5200-24B-EU Мережевий відеорегістратор на 24Тб. RAID 6. Записує IP потік до 250 MBPS шт. 3
NSYS3D10830P Шафа S3D В1000XШ800XГ300+монтажна плата шт. 1
NSYS3D3315P Шафа S3D В300XШ300XГ150+монтажна плата шт. 1
NSYS3D6425P Шафа вулична S3D В600хШ400хГ250 + монтажна плата шт. 20
NSYS3D6625P Шафа S3D В600XШ600XГ250+монтажна плата шт. 5
P1220-ESR1 IP кольорова швидкіна купольна камера для зовнішнього встановлення, 2 Mpx (1080р), H.264, до 30 к/с, чутливість в кольорі до 0.07L – в чорнобілому до 0.02, 20х-Zoom, живлення 24VAC/POE шт. 31
P2714H Монітор 27″ LED monitor VGA, DVI-
D, DP (1920×1080) Black
шт. 11
PA101 Кронштейн-перехідник для купольної
камери Spectra для монтажу на стовп
шт. 31
PA402 Кронштейн-перехідник для купольної
камери Spectra для монтажу на стовп
шт. 10
PAFT4050 Патч-корд FTP, 0.5 м, кат. 5e, сірий шт. 126
PAFT4100 Патч-корд FTP, 1 м, кат. 5e, сірий шт. 130
PDA4-230CN Ламінатор, А4 шт. 1
Pro 340 DX Штатив для фотокамери 1.44 м, 490 мм, 1.61 кг шт. 1
RB-203E Кронштейн для відеокамер, довжина -115мм шт. 8
SC-10 Proximity картка ASK (EM-marine) стандартна, товщина 0.8 мм шт. 800
SCP Програмний модуль “Прохідна”
(необмежена кількість прохідних)
шт. 1
SD10G2/32GB Карта пам’яті G2 32GB Class 10 (SD10G2/32GB) шт. 1
SFP-2SM-1G-020LC-1310 SFP-модуль
оптичний 1G – 20км SC – TX1310nm
шт. 27
SFP-6 SFP-модуль оптичний шт. 2
SFP-LX/LH SFP-модуль оптичний шт. 21
SM5200-03-EU Системний менеджер, Enterprice Video Management System, 3TB, EU Power шт. 1
SRT10KRMXLI Блок безперебійного живлення APC Smart-UPS RT 10kVA RM шт. 1
SURT2000RMXLI Блок безперебійного
живлення APC Smart-UPS RT 2kVA RM
шт. 3
SX150 IS Black Фотокамера 14 Mpx, 1/2.3′, 28-336 мм, f/3.4-5.6, зум 12х/4х, дисплей 3′, SD, 1280 x 720 шт. 1
T3.TCC.PE Турнікет Centurion Tripod шт. 2
U-Prox mini Зчитувач карток в мініатюрному пластиковому корпусі, програмуємий тип інтерфейсу: Wiegand 26(/37/42) шт. 36
UA-ASU3UB Панель 19’’ 3U з DIN-рейкою,
для 24-х автоматичних вимикачів, чорна
шт. 2
UA-FOP12SCD-B Патч-панель 24 порти під 12 адаптерів SC Duplex/LC Quad, пуста,1U, каб.вводи для 2xPG13.5+2xPG16, чорна, Україна шт. 3
UA-FOPE24SCD-B Патч-панель 48 портів під 24 адаптери SC Duplex/LC Quad, пуста, 1U, каб.вводи для 6xPG13.5+6xPG16,чорна, Україна шт. 3
UA-MGSE2468MB Шафа 19″ 24U, 610 х 865
мм (Ш*Г), чорна
шт. 3
UDI5000-MTRX-EU Интеграційна платформа. Призначена для інтеграції Endura пристроями на ASCII-кодах шт. 1
UPC-1SCLC(SM)D(XX) Патчкорд SC/UPC-
LC/UPC SM 1м Duplex
шт. 30
UPC-2LCLC(SM)D(XX) Патчкорд LC/UPC-
LC/UPC SM 2м Duplex
шт. 30
UPC-2SCSC(SM)D(XX) Патчкорд SC/UPC-
SC/UPC SM 2м Duplex
шт. 12
VCD5202-EU Рабоча станція оператора. Перегляд та керування камерами, перегляд архіву. Керування “відеостіной”. Декодує потік H.264 baseline, MPEG-4. 2 DVI/VGA шт. 1
VD 100-10м Кабель DVI 10 м шт. 7
VE 056 Кабель-подовжувач активний
USB2.0 AM/AF, 5 м
шт. 6
VV 043-15м Кабель-подовжувач активний
USB2.0 AM/AF, 15 м
шт. 1
WCS1-4 Блок живлення камер, зовнішній,
220 VAC, вихід 24/26/28 VAC, 4 A (100 ВА)
шт. 10
WCS4-20B Блок живлення камер, зовнішній,
220 VAC, 4×24/26/28 VAC, 20 A
шт. 9
WEBC-1-PM-USB Веб-сервер, надає можливість підключення 1 клієнта з можливостями перегляду звітів та редагування персоналу шт. 1
WMVE-SR Настінний кронштейн для купольної камери Spectra шт. 31
WS-C2960C-8PC-L Комутатор мережевий
рівня доступа на 8 мідних порти
шт. 4
WS-C3750X-12S-S Комутатор мережевий
рівня ядра на 12 оптичних порти
шт. 2
WS-C3750X-24T-S Комутатор мережевий
рівня ядра на 24 мідних порти
шт. 1
WS5080-EU Робоча станція адміністрування для системи відеоспостереження шт. 3
WZ-SZBSE-004-2522-1-011 Шафа 19″45U, 600х1000 мм (Ш*Г), сіра, перфоровані задні і передні двері шт. 1
XPBD4 Модуль розширення на 4 релейних
контакти та 4 універсальних входи
шт. 4
XPUI4 Модуль розширення на 4 універсальних входи шт. 1
Z2-USB Зчитувач карток з інтерфейсом USB шт. 1
i1-241 Сервер СКД (Intel XEON E3-1240 v3,
8 GB, 2x500GB, DVD, 2x1Gb Lan, 460W, 2U,
4 LFF (3.5`) SATA, Windows Server 2008)
шт. 1
iMini Робоча станція диспетчерів (Intel Xeon E3-1220 v3, 8 ГБ, HDD 500 GB, Windows 7 Professional 64-bit) шт. 2
Ізолятор ПСВ120Б шт. 1325
Ізолятор ПСД70Е шт. 93
Ізолятор скляний ПСД70Е шт. 216
АЮИА.614.00.00 Огорожа для турнікету, без скла, 0.6 м шт. 1
Апаратура УПВЗ-Д шт. 5
Вимикач -роз’єднувач 3ф на 2 напрямки
ВР32-31-А71250-100А-УХЛ3
шт. 1
Вимикач C60N 10B з 2-3-й відсічкою 4х пол, шт. 1
Вимикач автоматичний 3ф ВА57-35-340010-УХЛ3 шт. 1
Вимикач автоматичний 380 В, 3Р, 25А, iC60N шт. 1
Вимикач автоматичний 380 В, 3Р, 10А, iC60N шт. 1
Висікання (дирокол) для беджів з лінійкою шт. 1
Високочастотний загороджувач з ЕНС ВЗ 1250-0,5  150-320 кГц шт. 3
Високочастотний загороджувач з ЕНС ВЗ
1250-0,5 150-320 кГц
шт. 2
Високочастотний загороджувач з ЕНС ВЗ
1250-0,5  120-195 кГц
шт. 1
Вузел кріплення КГП-16-3 шт. 7
Вузел кріплення КГН-16-5 шт. 62
Вузел кріплення КГП-7-3 шт. 22
Вушко  дволапчате У2К-7-16 шт. 18
Вушко У1-12-16 шт. 14
Вушко У2-12-16 шт. 4
Вушко УСК-12-16 шт. 62
Гаситель вібрації ГПГ-3,2-13-450/23 шт. 19
Гаситель вібрації ГПГ-1,6-11-350/13 шт. 7
Зажим А4А-300Г-1 шт. 57
Зажим НБ-3-6Б шт. 6
Зажим для реле G4-1052 шт. 78
Зажим для реле R2 G2-1052 шт. 41
Затискач з’єднувальний пресуємий САС-300-1 шт. 12
Затискач заземлюючий ЗПС-70-3В шт. 19
Затискач натяжний пресований НАС-330-1 шт. 34
Затискач натяжний клиновий НКК-1-1Б шт. 4
Затискач підтримуючий ПГН-5-3 шт. 7
Затискач перехідний петлевий пресуємий ПП-44 шт. 6
Затискач плашковий ПА 5-1 шт. 122
Затискач роз’ємний відгалужувальний РОА-300-1 шт. 3
Затискач роз’ємний відгалуджувальний РОА-185-1 шт. 5
Клема прохідна UK10N шт. 3
Клема струмова URTK/S шт. 1
Колодка для реле R2 GZT2 шт. 80
Колодка для реле GZT2 шт. 39
Конденсатор зв’язку СМАВ-110/v3-6,4
УХЛ1+СМАП-110/v3-6,4 УХЛ1 3200nф
компл. 6
Коромисло 2КУ-30-1 шт. 31
Коромисло К2-7-1С шт. 6
Кран мостовий електричний вантажнiстю 2т, прогiн крану 3м, повна длина крану 3,6м, вісота підйому 6,3 м ПК201.00.000Д шт. 1
Кронштейн-конструктив для камер h=4 м шт. 9
Крос на 240 пар з плінтами компл. 1
Куток-кронштейн до замку шт. 32
Ланка перехідна ПРТ-7/12-2 шт. 4
Ланка перехідна ПРТ-21/12-2 шт. 31
Ланка проміжна ПР-12-6 шт. 79
Ланка проміжна ПРР-12-1 шт. 79
Ланка проміжна ПТМ-12-3 шт. 79
Ланка проміжна трилапчаста перехідна ПРТ-7/12-2 шт. 24
Оптичний бокс ML-BU-1 на 4 ОВ шт. 14
Оптичний бокс ML-B-2 на 8 ОВ шт. 3
Оптичний бокс ML-B-2 на 12 ОВ шт. 4
Патч-корд FTP, 3 м, кат. 5e, сірий шт. 33
Патч-корд ST/UPC – ST/UPC, MM 62.5/125, 3м шт. 34
Патч-корд ST/UPC – ST/UPC, MM 62.5/125, 15м шт. 2
Патч-корд ST/UPC – ST/UPC, MM 62.5/125, 25м шт. 3
Пожарный щит в комплекті з ящиком піску 0,5 м3 шт. 7
Реле перепаду тиску PS 1500 шт. 1
Реле промiжне R2-2014-23-1220 шт. 78
Реле промiжне R2-2012-23-1220 шт. 38
Робоча станція з ПЗ WS5200 (Windows 7 Pro) шт. 1
Роз’єднувач РВО-10/400 10кВ, 400А шт. 6
Сережка СР-12-16 шт. 79
Сережка СР-7-16 шт. 18
Сережка СРС-7-16 шт. 7
Система безперебійного електроживлення Згідно ТУ “СБЕ СЕЛКОМ” А230/G 48- Х56/280-230/В Р/31-2GIP20 компл. 1
Скоба СК-12-1А шт. 102
Скоба СК-16-1А шт. 62
Скоба СК-21-1А шт. 31
Скоба СК-7-1А шт. 28
Фiльтр приєднання ФПС-3200 140-300кГц шт. 6
Шафа затискачів роз’єднувачів та
трансформаторів струму 220 кВ
шт. 1
Шафа затискачів трансформаторів напруги ПЛ 220 кВ шт. 1
Шафа телефонна розподільча з плінтами ШТР-Н 60/240 компл. 1
Шинна опора з опорною стійкою Н=2500мм

ШО-220.ІІ-3УХЛ1

компл. 12
Зажим натяжной прессуемый НАС-300-1 шт. 24
Зажим натяжной прессуемый НАС-400-1 шт. 6
Затискач НС-70-3 шт. 11
Затискач апаратний А2А-185-8 шт. 5
Затискач апаратний А4А-185-8 шт. 12
Затискач відгалуджувальний ОА-185-1 шт. 3
Автоматичний вимикач С60Н-DC С10А шт. 16
Автоматичний вимикач С60Н-DC С3А шт. 16
Перемикач LK16R-S03 шт. 24
Рамка велика до клем Phoenix contact шт. 24
Клема вимірювальна URTK/S Phoenix contact шт.

160