НОВИНИ

23.03.2018
22.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Армійський кар’єр, який орендувала приватна фірма, підозрюють у розтраті 4,6 мільйона

21 Вересня 2016

Суд дозволив слідчому відділу Національної поліції в Житомирській області провести ревізію фінансово-господарської діяльності держпідприємства Міністерства оборони «Дружбівський кар’єр нерудних копалин «Кварц». Про це свідчить ухвала Корольовського райсуду м.Житомира від 5 вересня.

За даними слідчих, службові особи державного підприємства у 2010-2015 рр. допустили розтрату 4,57 млн грн.

У вересні 2015 р. аудит держпідприємства «Кварц» показав недостачу матеріальних засобів на 8,27 млн грн. (обладнання, техніки, тощо), а також надлишки матеріальних засобів на 0,87 млн грн. Виникнення недостач та надлишків пояснюють тим, що керівник «Кварцу» не укладав договори про повну індивідуальну матеріальну відповідальність із працівниками, чия посада чи робота пов’язана зі зберіганням, обробкою, відпуском, перевезенням або використання цінностей.

Виявлено, що на підприємстві продано техніки на 0,80 млн грн. без погодження з Міністерством оборони. Також частину майна у вигляді металобрухту продала фізособа-підприємець з м.Вільногірськ Дніпропетровської області. Бухгалтерський облік активів з вересня 2014 р. на підприємстві не ведеться.

Крім того, з 2002 р. виробничі потужності держпідприємства «Кварц» орендує ТОВ «Юридична консалтингова фірма «Легарс».

Також з з березня 2011 на фондах ДП «Кварц» працювало ТОВ «Дружбівський кар’єр нерудних копалин «Кварц». За твердженням бухгалтера держпідприємства, приватний «Кварц» працював тут на основі договорів. Разом з тим, спецдозвіл на користування надрами ДП «Кварц»  анульований ще у 2010 році, а приватному підприємству «Кварц» взагалі не видавався. Підстави діяльності ТОВ «Дружбівський кар’єр нерудних копалин «Кварц» в ході аудиту так і не були з’ясовані у зв’язку з ненаданням документів.

У січні 2016 р. військова прокуратура зареєструвала два кримінальні провадження за ч.5 ст.191 ККУ – розтрата майна в особливо великих розмірах або організованою групою.

Фірма «Легарс», що орендує майновий комплекс держпідприємства, зареєстрована у Борисполі Київської області. Засновниками є киянин Анатолій Арендар і Тамара Герасимчук з м. Новогород-Сіверського Чернігівської області.

Засновниками ТОВ «Дружбівський кар’єр нерудних копалин «Кварц» є Наталія Войтюк, Валентина Зінчук, Дмитро Іванов, Сергій Левченко, Валентина Омельченко, Анатолій Торгонський.

Приватне підприємство «Кварц» очолює Олександр Ветренюк, екс-директор ДП «Кварц».

З грудня 2015 р. тимчасово виконуючим обов’язки директора ДП «Кварц» є Дмитро Надоненко.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | , ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

23.03.2018
22.03.2018
21.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ