Оточення Авакова отримало від підлеглих Кернеса 65 мільйоні на реконструкцію будівлі БТІ
09.09.2016   //   447 Переглядів

pavlivska-4Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 5 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Рать» щодо реставрації нежитлової будівлі вартістю 64,94 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Документацією конкурсних торгів передбачено, що до кінця 2017 року будуть проведені роботи з реконструкції будинку на майдані Павловському 4, де розміщується міське бюро технічної інвентаризації. Ця будівля є пам’яткою архітектури загальною площею 4143 кв м.

Передбачені роботи з ін’єктування зовнішних тріщин стін,  улаштування монолітної плити (підлоги) підвалу та монолітних міжповерхових перекриттів, підсилення перемичок металевими кутками та гідроізоляції стін фундаменту. Крім того запланована надбудова двох поверхів із легких металевих конструкцій і склопакетів. Будуть відремонтовані мережі електро-, водо-, тепло забезпечення та каналізації.

Єдиним конкурентом переможця на торгах було ТОВ «СК Лувр» Дениса Осекіна, пропозиція якого була дорожчою на 7,5%. Ще в липні засновником фірми був Іван Ковпак, який також є серед засновників перебуваючого в стані припинення ТОВ «Проектування та загальний дизайн», де його бізнес-парнером є віце-губернатор Харківської області Євгеній Шахненко, який контролює Департамент капбудівництва, та загалом капітальне будівництво в регіоні.

Засновником та керівником ТОВ «Рать» є харків’янин Антон Константинов. Він також є співзасновником ОК «Житлово-будівельний кооператив «Прем’єрівське», де його парнерами є Денис Константинов і Світлана та Олександр Настенки.

Олександр Настенко є бізнес-партнером Романа Дружбіна по фірмам, які останнім часом отримують спецдозволи на розробку корисних копалин в різних регіонах України. Дружбін – це колишній бізнес-партнер по ТОВ «Центральна нафтогазотранспортна компанія» Олександра Павлюченка, якого в  ЗМІ називають кримінальним «авторитетом» на призвісько Саша «Браслет».

Сьогодні Павлюченко є помічником нардепа з «Народного фронту» Ігоря Котвицького, який у свою чергу є давнім бізнес-партнером міністра МВС Арсена Авакова.

За даними «ВДЗ», до цього ТОВ «Рать» тільки раз отримувало держзамовлення – минулого року Управління поліції охорони в Харківській області замовило фірмі постачання форми на суму 1,17 млн грн.