- НАШІ ГРОШІ - http://nashigroshi.org -

Фірма дружини начальника освіти Херсонщини заробляє у школах на документах про освіту

Опублікував admin 19.08.2016 @ 9:00 am в НОВИНИ,Херсон | 3 Comments

Освіти установи замовляють документи про освіту у фірми дружини начальника управління освіти і науки Херсонської облдержадміністрації. Дані про платежі оприлюднено на сайті Є-дата [1].

Йдеться про ТОВ «Херсонський регіональний центр «Освіта», що створене 1 жовтня 2015 р.

За даними порталу публічних фінансів, підприємство почало отримувати гроші за товари і послуги для освітніх установ з листопада 2015 р. З того часу і до сьогодні йому перераховано майже 127 тис грн.

освіта-бланки [2]

криницька ів [3]Гроші платили за надання комп’ютерних послуг, ведення баз даних, виготовлення документів про освіту. Серед замовників – школи, ліцеї, комунальні заклади з обслуговування закладів освіти, а також міські відділи освіти.

Засновниками ХРЦ «Освіта» є Анатолій Стоцький та Ірина Криницька – дружина Євгена Криницького, начальника управління освіти і науки [4] Херсонської облдержадміністрації і депутата Херсонської облради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Євген Криницький з дружиною [5]

Євген Криницький з дружиною

Інший співзасновник «Освіти» Анатолій Стоцький разом із Євгеном Криницьким заснував громадську організацію «Фундація сприяння громадянській активності».

Керівником підприємства «Освіта» значиться Людмила Перепелиця – відома як співробітниця управління освіти і науки [6] Херсонської ОДА, що відповідає за виготовлення документів про освіту.

За 2015 рік Євген Криницький задекларував близько 44 тис грн. доходу, а його дружина трохи більше 10 тис грн. доходу. Те, що його дружина є співвласником підприємства «Освіта» Євген Криницький у декларації не повідомив.

На сторінці у Фейсбук Ірина Криницька зазначила, що раніше працювала у Міністерстві соцполітики, була радником з питань внутрішньо-переміщених осіб у Херсонській області.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ: http://nashigroshi.org

URL статті: http://nashigroshi.org/2016/08/19/firma-druzhyny-nachalnyka-osvity-hersonschyny-zaroblyaje-u-shkolah-na-dokumentah-pro-osvitu/

URLs in this post:

[1] Є-дата: http://spending.gov.ua/

[2] Image: http://nashigroshi.org/wp-content/uploads/2016/08/освіта-бланки.jpg

[3] Image: http://nashigroshi.org/wp-content/uploads/2016/08/криницька-ів.jpg

[4] начальника управління освіти і науки: http://khoda.gov.ua/administraciya/strukturni-pidrozdili-oda/upravlinnya-osviti-i-nauki/

[5] Image: http://nashigroshi.org/wp-content/uploads/2016/08/криницький-з-дружиною.jpg

[6] співробітниця управління освіти і науки: https://ks.isuo.org/ru/authorities/view/id/38

Copyright © 2013 НАШІ ГРОШІ. All rights reserved.