НОВИНИ

23.03.2018
22.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Фірма дружини начальника освіти Херсонщини заробляє у школах на документах про освіту

19 Серпня 2016

Освіти установи замовляють документи про освіту у фірми дружини начальника управління освіти і науки Херсонської облдержадміністрації. Дані про платежі оприлюднено на сайті Є-дата.

Йдеться про ТОВ «Херсонський регіональний центр «Освіта», що створене 1 жовтня 2015 р.

За даними порталу публічних фінансів, підприємство почало отримувати гроші за товари і послуги для освітніх установ з листопада 2015 р. З того часу і до сьогодні йому перераховано майже 127 тис грн.

освіта-бланки

криницька івГроші платили за надання комп’ютерних послуг, ведення баз даних, виготовлення документів про освіту. Серед замовників – школи, ліцеї, комунальні заклади з обслуговування закладів освіти, а також міські відділи освіти.

Засновниками ХРЦ «Освіта» є Анатолій Стоцький та Ірина Криницька – дружина Євгена Криницького, начальника управління освіти і науки Херсонської облдержадміністрації і депутата Херсонської облради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Євген Криницький з дружиною

Євген Криницький з дружиною

Інший співзасновник «Освіти» Анатолій Стоцький разом із Євгеном Криницьким заснував громадську організацію «Фундація сприяння громадянській активності».

Керівником підприємства «Освіта» значиться Людмила Перепелиця – відома як співробітниця управління освіти і науки Херсонської ОДА, що відповідає за виготовлення документів про освіту.

За 2015 рік Євген Криницький задекларував близько 44 тис грн. доходу, а його дружина трохи більше 10 тис грн. доходу. Те, що його дружина є співвласником підприємства «Освіта» Євген Криницький у декларації не повідомив.

На сторінці у Фейсбук Ірина Криницька зазначила, що раніше працювала у Міністерстві соцполітики, була радником з питань внутрішньо-переміщених осіб у Херсонській області.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

23.03.2018
22.03.2018
21.03.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ