Рідна фірма Демішкана отримала найбільший підряд після Майдану – 72 мільйони на трасу до Луганська
01.08.2016   //   121 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області Держагентства автомобільних доріг України 26 липня за результатами тендерів уклало угоди з ТОВ «Дор-Строй» на ремонт доріж державного значення загальною вартістю 71,73 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року ТОВ «Дор-Строй» повинно провести поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Знам’янка – Луганськ – Ізварине ( на м. Волгоград через мм. Дніпропетровськ і Донецьк) на ділянці км 6+760 – км 18+356. Вартість цього ремонту – 62,20 млн грн. Розрахунки показують, що поточний середній ремонт 1 км дороги буде коштувати 5,31 млн грн. За ці гроші буде покладено новий асфальт, укріплено узбіччя та поставлено нові дорожні знаки.

Друга угода передбачає поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка (через м. Вінницю). Відремонтують дорогу на ділянці км 578+928 – км 589+445. Сума цієї угоди – 9,53 млн грн. На ремонт одного кілометра траси витратять 0,91 млн грн. На відміну від першої угоди, на цій дорозі проведуть тільки ямковий ремонт.

Під час обох тендерів єдиним конкурентом ТОВ «Дор-Строй» було ДП «Кіровоградський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України», пропозиції якого були на 0,5-2% дорожчими.

Бенефіціарами ТОВ «Дор-Строй» є Тоня Сергіївна Наумкіна, Юлія Миколаївна Івахненко та Дмитро Олександрович Кононенко.

Першозасновниками цієї фірми були дружина екс-голови «Укравтодору» Володимира Демішкана Ірина, а також Ігор Мездрін, син першого заступника Демішкана по «Укравтодору». Коли Демішкана в 2010 році призначили головою держагенства, компанію «Дор-Строй» перереєстрували на британські фірми «Любові файнес лімітед» і «Джесісан лімітед», третім засновником стала саме Наумкіна. Крім того, вона також є керівником ТОВ «А-Мега груп», яке спеціалізується на будівництві. Власниками цієї фірми є провідний інженер відділу охорони праці та техніки безпеки ДАК «Автомобільні дороги України» Аліна Станіславівна Галащук та Раїса Мездріна.

В 2010-2013 роках ТОВ «Дор-Строй» та його дочірнє підприємство «Юнікобуд» отримали замовлень на 1,22 млрд грн.

Після зміни влади в країні «Дор-Строй» припинив отримувати підряди. Але з 2015 року фірмі знову стали замовляти незначні обсяги по ремонту доріг. Останній підряд став найбільшим у доробку «Дор-строю» за постмайданний період, який тепер становить 88,98 млн грн.

Демішкан – один з найбільш наближених соратників екс-президента Віктора Януковича. В листопаді 2008 року він разом з екс-головою Черкаської ОДА Сергієм Тулубом та нинішнім народним депутатом Юрієм Бойко («Опозиційний блок) заснували «Товариство мисливців та рибалок «Кедр», яке офіційно було зареєстроване на території резиденції «Межигір’я». «Кедр» був елітним клубом, в оренді якого було біля 40 тис га мисливських угідь під Києвом та в Криму.

Також Демішкан є господарем майже 2 га лісу під Києвом, які він в 2013 році отримав в оренду на 49 років.