Непоп дав своїм заступнику і бухгалтерці 182 мільйони на житло біля Відрадного парку
28.07.2016   //   206 Переглядів

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» 25 липня за результатами тендеру замовив ПАТ фірма «Фундамент» завершення будівництво житлового будинку в Солом’янському р-ні за 182,40 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року завершать 1-5 секції будинку по просп. Космонавта Комарова, 1 (будівельна адреса – вул. Михайла Донця, 2а). Встановлять ліфти, протипожежні системи, індивідуальні теплові пункти, електрообладнання і насосні станції, завершать конструктивну та архітектурну частини, влаштують інженерні системи, поставлять вікна та двері, влаштують дитячий майданчик, озеленять територію. Крім того, влаштують інженерні мережі та протипожежні системи паркінгу.

будинок по вул. Донця, 2а проект будинку по вул. Донця, 2а

Фірма «Фундамент» пов’язана з директором «Житлоінвестбуд-УКБ» В’ячеславом Непопом і Михайлом Голицею, екс-очільником Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА та екс-директором АТ «ХК «Київміськбуд».

Наглядову раду «Фундаменту» очолює Дмитро Алєксєєв. Раніше цю посаду займав Віктор Білич (0,00167% акцій) – помічник-консультант депутата Київради від «Блоку Петра Порошенка» Непопа та його ж заступник по «Житлоінвестбуду».

Пакетом у 23% акцій володіє Віталій Пузійчук – син Віктора Пузійчука, власника ТОВ «КЖБК», що є підрядником «Київміськбуду».

Стільки ж акцій має Анжеліка Ковальова, яка раніше очолювала відділ адміністративно-кадрової роботи «Житлоінвестбуду».

Ще 23% належить Валентині Граділь, бухгалтеру Непопа. Вона співволодіє ТОВ «Укржитлоінвест» разом із Віктором Шустером, бізнес-партнером по будівельній компанії «Київбудмонтаж» Миколи Негрича, зятя Голиці. До 2014 року цей пакет належав самому Шустеру.

Крім того, 23% акцій заведено на кіпрський офшор «Амбер Рутенія Лімітед» (Amber Rutenia Limited).

Єдиним конкурентом було ТОВ «Укрпромжитлобуд» Юрія Шнайдера. У лютому ТОВ «Будівельно-монтажний трест «Вектор» екс-нардепа від «Батьківщини» Юрія Сербіна розіграло з цією фірмою 59,09 млн грн. на завершення будівництва житлового будинку у 3 мікрорайоні Позняків-Західних.