НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Освоєнням мільярдів на ремонт доріг займеться помічник парламентського представника Порошенка

26 Липня 2016

Головою правління та головою ліквідаційної комісії ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» призначено Артема Гриненка.

Про це повідомила прес-служба Державного агентства автомобільних доріг України («Укравтодор»), яке є засновником «ДАК «Автомобільні дороги України».

Заступниками Гриненка призначені Сергій Єфіменко, Михайло Заславський,  Сергій Мірошник та Віталій Максименко.

За словами в.о. керівника «Укравтодору» Євгенія Бараха, Гриненко має досвід реформування дорожньої галузі – він супроводжував підготовку галузевих законопроектів.

Гриненко був радником колишнього міністра інфраструктури Андрія Пивоварського і продовжує залишатися помічником народного депутата (БПП) Артема Герасимова, якого в кінці травня президент Петро Порошенко призначив своїм представником в Верховній Раді.

В 2014 році під час виборів президента Герасимов очолював виборчий штаб Порошенка в Донецькій області, пізніше – виборчий штаб Блока Петра Порошенка на довиборах в Верховну Раду, де його запідозрили в висуванні від партії завідомо непрохідних кандидатів в мажоритарних округах.

До цього Герасимов займався бізнесом, зокрема – інформаційним забезпеченням, був співзасновником та керівником ТОВ «Українська маркетингова група». Зараз власниками цієї фірми вказані Віолета Герасимова та Сергій Лях, керівником є Петро Думанський. Герасимова та Лях є також співзасновниками ТОВ «Ю Ем Джі Інтернешнл» та ТОВ «РТРІ-Рітейл трекінг рісеч Інтернешнл». Герасимов раніше також був співзасновником цих та низки інших компаній, але офіційно вийшов з бізнесу.

За даними екс-народного депутата Євгена Фірсова, в Раді Герасимов входить до «мікрогрупи донецьких», до якої також належить нардеп від БПП Олег Недава – колишній директор із зовнішньоекономічної діяльності ТОВ «Карпатибудінвесту» екс-нардепа ПР Юрія «Єнакіївського» Іванющенка. Сам Герасимов знайомство з Іванющенко заперечував.

За даними «УП», В 2012 році Герасимов невдало балотувався в парламент по одномандатному округу в Донецькій області в команді Сергія Шахова, якого звинувачували у відмиванні коштів для оточення екс-президента Віктора Януковича. Тоді за охорону кандидата відповідав Ігор Безлєр – пізніше один із лідерів проросійських бойовиків на Донбасі.

Нагадаємо, що нинішній в.о. керівника Державного агентства автомобільних доріг України Євген Барах раніше працював у ТОВ «Інвестиційний капітал Україна» – одній з фірм з групи ICU. Представники цієї групи після обрання президентом Петра Порошенка отримали високі посади у владі. Валерія Гонтарєва стала головою Нацбанку, Володимир Демчишин – міністром енергетики і вуглепрому, Дмитро Вовк очолив НКРЕКП. Також ЗМІ повідомляли, що Барах є племінником головного військового прокурора України Анатолія Матіоса. Але керівник «Укравтодору» відмовився відповісти на відповідний інформаційний запит.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ