«Харківтрансгаз» роздав новачкам чверть мільярда на пункти обліку газу
15.07.2016   //   326 Переглядів

Філія «УМГ «Харківтрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» 5 липня за результатами тендеру уклала угоди про ремонтні роботи на загальну суму 241,28 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

ДочП «Будівельна фірма «СУ-460» за 171,39 млн грн. відремонтує пункти вимірювання витрати газу на 33 газорозподільних станцій для забезпечення обсягу вимірювання 1,6-1000 куб. м/год.

ТОВ «Промтрейдінг» отримає ще 69,89 млн грн. на ремонт пунктів 14 ГРС із розрахунку на обсяг 1,6-650 куб. м/год.

Переможці змагалися лише між собою.

Харківська фірма «БФ «СУ-460» виграла тендер уперше. Вона належить ТОВ «Реалінвест Софт» Євгена Дуравкіна, який працює у Харківському національному університеті радіоелектроніки. Він також володіє ДочП «Виробнича фірма Центр матеріально-технічного забезпечення».

У 2012 році засновником «СУ-460» було харківське ТОВ «Практик-Центр», яке тоді належало Олегу Кримову. Нині засновником цього підприємства значиться Євгеній Іванов, а кінцевим бенефіціаром – Дмитро Максименко. Останній також є співзасновником ТОВ «Харківмаш», ТОВ «Торговий дом НВО Нафтогазова техніка» і ТОВ «Інтелія Ком».

Запорізький «Промтрейдінг» зі статутним капіталом 14 тис грн. теж раніше не перемагав на торгах. Свого часу його власниками були Олександр Шокель та Ірина Харченко. Однак зараз фірму записано на Антона Лук’янова, який керує нею з квітня.