Пов’язана з Непопом «прокладка» за 31 мільйон відремонтує дитячу лікарню на Печерську
05.07.2016   //   56 Переглядів

КП «Інженерний центр» Київської міської державної адміністрації 24 червня за результатами тендеру замовило ТОВ «Варда Спецбуд Монтаж» реконструкцію Дитячої клінічної лікарні №7 по вул. Підвисоцького, 4-б у Печерському районі за 30,65 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До літа 2017 року відремонтують із підсиленням фундаментів головний корпус лікарні, службу приготування їжі, пральню, гараж і майстерню.

Єдиним конкурентом було ТОВ «НВО Укрсовпроект» із вищою на 0,4% ціною.

«Варда Спецбуд Монтаж» зі статутним капіталом 1 тис грн. створили в кінці 2014 р. Артем Молчанов із села Доманівка на Миколаївщині та Олександр Кириченко з села Росава на Київщині.

Дмитро Кириченко, прописаний там само в Росаві, був першозасновником ТОВ «Еко-Буд-Трейд». Нинішній його власник Максим Половко через ланцюжок партнерів пов’язаний із компаніями, близькими до директора КП «Житлоінвестбуд-УКБ» В’ячеслава Непопа та Михайла Голиці – екс-очільника Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА  та президента АТ «ХК «Київміськбуд».

Крім того, на Олександра Кириченка записане ТОВ «Віді Трейд», від імені якого киянам приходили підроблені квитанції на оплату ремонту під’їздів.

Нині фірма-переможець належить киянину Максиму Кузьменку. Він також володіє ТОВ «Житло Будівництво Інвестиції» і ТОВ «Укрфінанс-Інвест» (стара назва – «Компанія з управління активами Укрміськбуд-Фінанс»).

У 2015 р. Кузьменко висувався в Київраду від партії ВО «Батьківщина».

Нагадаємо, у травні КП «Спецжитлофонд» замовив «Варда Спецбуд Монтаж» ліцей у Дарницькому р-ні за 84,28 млн грн.

«НВО Укрсовпроект» належить Любові Мірошниченко, а раніше співзасновниками також були Євгеній і Віталій Мірошниченки. Останній наразі є директором.

В якості ТОВ фірма у лютому виграла єдиний тендер ДП «НАЕК «Енергоатом» на реконструкцію будівлі ВП «КБ «Атомприлад» за 11,57 млн грн.

Натомість у 2008-2012 роках у формі акціонерного товариства вона отримала держпідрядів на 113,80 млн грн.

Зокрема в 2011 році «Інженерний центр» замовив їй реконструкцію лікарні №12 по вул. Підвисоцького, 4-а за 80,06 млн грн. Згодом аудит фінансової звітності замовника виявив завищення вартості робіт на 1,64 млн грн.