Екс-керівник «лужниківських» розіграв з «лужниківцями» чверть мільярда на електрику для «Черкаситрансгазу»
09.06.2016   //   297 Переглядів

Філія «УМГ «Черкаситрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» 6 червня за результатами тендеру уклала угоду з  ТОВ «Агенція інвестиційного менеджменту» на постачання електроенергії впродовж двох років на 251,17 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Для Барського і Гайсинського ЛВУМГ у Вінницькій області замовили електроенергію І класу напруги по 1,47 грн./кВт*год. та ІІ класу напруги по 1,88 грн./кВт*год.

Це на 6-7% дешевше від червневих промислових тарифів «Черкасиобленерго».

Єдиним конкурентом було ПАТ «Українська іноваційно-фінансова компанія» із різницею в ціні 0,13%.

Власником київської «Агенції інвестиційного менеджменту» від самого заснування у 2004 р. є британська компанія «Альбермарл Трейдінг Лімітед» («Albermarle Trading Limited»). Вона у свою чергу належить вірґінському офшору «Веделл Венчерз Інк» (Wadell Ventures Inc). З 2007 року директором «Агенції» є Валентин Цецюрський.

«Агенція» виступає співзасновником ще у кількох бізнес-проектах. Наприклад, їй належить 33% у ТОВ «Місто-Буд-Інвест» з групи Дмитра Фірташа.

Також фірма-переможець проходила із низкою інших компаній по кримінальному провадженню, яке ведуть податківці щодо ПАТ «Криворіжгаз» із групи Фірташа щодо заниження податків. У квітні справу закрили, звільнивши головного бухгалтера «Криворіжгазу» від відповідальності, бо вона вчинила злочин уперше і все відшкодувала.

Також «Агенції» належить 84% у ТОВ «Укртепло», решта статутного капіталу належить Дмитру Разумкову. Раніше це «Укртепло» належало «ударівцю» Дмитру Надєїну, який нині розвиває низку однойменних фірм, що займаються котельнями на альтернативному паливі у низці регіонів України («Укртепло-Київ», «Укртепло-Запоріжжя» тощо).

Нагадаємо, у 20152016 роках філія «УМГ «Прикарпаттрансгаз» замовила «Агенції» електроенергії на суму 543,23 млн грн.

«Українська іноваційно-фінансова компанія» входить до групи VS Energy депутата російської Держдуми Олександра Бабакова. За даними Smida, 11% акцій фірми належить ТОВ «Центр управління проектами – Буча», заснованому ТОВ «Венчурні інвестиційні проекти» і ТОВ «Буденерго-Комплект».

Членом правління УІФК до 2007 року був той самий Цецюрський, який пішов з цієї фірми саме на посаду директора «Агенції інвестиційного менеджменту».