Одеська суддя не задекларувала бізнес чоловіка, який був помічником Маркова
24.05.2016   //   270 Переглядів

Суддя господарського суду Одеської області Юлія Фаєр не відобразила у своїй декларації внесок свого чоловіка Олександра Продаєвича до статутних фондів трьох підприємств.

”Ђтђ7Юлія Фаєр внесла у декларацію про доходи за 2015 рік лише внесок чоловіка до статутного капіталу ТОВ «Українська інвестиційно-консалтингова група» у розмірі 1,04 млн грн. Це сімейне підприємство Продаєвичів, співвласниками якого разом з Олександром Продаєвичем (25%) є його батько Сергій Продаєвич (25%) та двоюрідний брат Андрій Продаєвич (50%).

Між тим чоловік Фаєр співволодіє та управляє товариствами «Регіональне юридичне агентство» та «Країна атракціонів», де він має частки відповідно 19 тис грн та 25 тис грн. Ще одна підконтрольна Продаєвичу фірма, яку суддя не відобразила у своїй декларації, – ТОВ «Годвуд», у яку він вклав 61 тис. грн. Таким чином, Юлія Фаєр не задекларувала внесків чоловіка на загальну суму 105 тис. грн.

Олександр Продаєвич також числиться генеральним директором ПАТ «Юність», серед співвласників якого є його батько, а також мати іншої судді Госпсуду Одеської області Людмили Ровинської Олександра Ровинська.

У 2015 році сукупний дохід сім’ї Фаєр-Продаєвич сягнув майже 2,5 млн грн. Сама Юлія Фаєр, яка зараз перебуває у відпустці по догляду за дитиною, до цієї суми доклала небагато – 12 тис. грн. Натомість її чоловік за підсумком року отримав 31,6 тис. грн заробітної плати, 400 тис. грн доходу від провадження підприємницької діяльності. Ще 25 тис. грн набігло у вигляді дивідендів/процентів. Однак, левову частку його доходу склали кошти, виручені від продажу майна, – 2 млн грн.

На відміну від дружини-судді, яка не задекларувала жодного майна, Олександру Продаєвичу належить низка об’єктів нерухомості та солідний автопарк.

”Ђтђ1”Ђтђ2 ”Ђтђ3 ”Ђтђ4

У його розпорядженні знаходяться земельна квартира на 113,5 кв м, дачний будинок на 80 кв м і ділянка площею 0,46 га, а також гараж на 16,5 кв м. Крім того, Продаєвичу належать три об’єкти «іншого нерухомого майна» загальною площею 354 кв м. Ще 65 кв м «іншого нерухомого майна» у 2015 році пішли на продаж.

”Ђтђ5 ”Ђтђ6

Перелік автівок у 2014-2015 роках не змінювався. У власності Продаєвича знаходяться Nissan Z350 2008 р.в. та Porsche Cayenne 2013 р.в., у користуванні – BMW M6 2007 р.в., Lexus LX 2005 р.в. та Land Rover 2012 р.в. Крім того, Олександр Продаєвич має скутер Bombardier GTX 2007 р.в.

Олександр Продаєвич був помічником колишнього проросійського народного депутата (2012-2014) Ігоря Маркова, члена партії «Родина», що перебуває в розшуку.

Його батько Сергій Продаєвич є почесним консулом Консульства Республіки Казахстан в Одесі. У минулому – член виконавчого комітету Одеської міськради. Окрім згадуваних ПАТ «Юність» та ТОВ «Українська інвестиційно-консалтингова група», разом з донькою Іриною контролює підприємство «Обслуговуюча компанія «Імпєрія». Також числиться серед співзасновників ГО «Російський клуб». Сергій Продаєвич володіє нерухомістю в Одесі та Алушті.

Брат Сергія Продаєвича Валентин раніше обирався депутатом Суворівської районної ради м. Одеси, колишній суддя господарського суду Одеської області. Очолював згаданий суд з 2002 по 2011 рік, звідки був звільнений за порушення присяги.

Брати Продаєвичі добре знані в Одесі. Як писали місцеві ЗМІ, будучи суддею Валентин Продаєвич зіграв ключову роль у розкраданні майна Чорноморського морського пароплавства. Також брати засвітились у схемі щодо виведення з державної власності будинків у центрі Одеси.

Юлія Фаєр була призначена суддею Госпсуду Одеської області у 2005 році; у 2010-му стала суддею цього суду безстроково.