Донька Ківалова зняла арешт з майна, бо розлучилася з пійманим на хабарі чоловіком-прокурором
05.04.2016   //   92 Переглядів

У зв’язку з розлученням суд зняв арешт з нерухомості колишнього прокурора Подільського району Києва Сергія Нечипоренка. Про це пише «Первая инстанция».

Клопотання про зняття арешту подала екс-дружина Нечипоренка – Ірина Орєхова, оскільки арештоване майно є її власністю. Йдеться про 1/2 нежилих приміщень, 1/2 домоволодіння і 1/2 квартири.

Адвокат повідомив, що майно заарештовано у лютому 2016 р., але ще в грудні 2015 р. суд визнав шлюб Нечипоренків розірваним. Тому згадана нерухомість уже не є спільним майно подружжя.

Слідчий прокуратури Київської області, за клопотанням якого було накладено арешт, в суд не з’явився і доводи Орєхової не спростував.

У листопаді 2015 р. прокурора Сергія Нечипоренка затримали за $150 тис. хабара за закриття кримінального провадження щодо розтрати 90 млн грн., виділених на рефінансування «Укргазбанку».

Антон Геращенко стверджував, що Сергій Нечипоренко є родичем народного депутата Сергія Ківалова. Колишню дружину Нечипоренка – Ірину Оєхову – називали позашлюбною донькою Ківлова, хоча сам Ківалов це заперечує.

Ірина Орєхова є співзасновницею Міжнародного гуманітарного університету. Ківалов відомий як почесний президент цього університету. На Міжнародний гуманітарний університет було оформлено розкішний будинок на морському узбережжі в Одесі – так званий «будинок Гаррі Поттера», де активісти знайшли портрети Сергія Ківалова. Сам же Ківалов відношення до будинку заперечив.