Прокуратура намагається повернути ліс, у якому «регіонал» незаконно побудував готельно-ресторанний комплекс
18.01.2016   //   414 Переглядів

ліс-регіоналЖитомирська обласна прокуратура подала ряд позовів до ТОВ «Домінвест» по поверненню державі понад 14 гектарів лісу, де фірма збудувала готельно-ресторанний комплекс «Хуторок «Чудодієво». Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру судових рішень.

«Чудодієво» розташовується на території двох районів – Черняхівського та Житомирського. Ділянки площею 1,9 га Житомирська райдержадміністрація надала фірмі «Домінвест» в оренду на 25 років у 2003 році. Ще 13 га фірма отримала в суборенду від Юрія Анатолійовича Денисевича, якому Черняхівська РДА надала ділянку в оренду у 2006 році.

У серпні минулого року апеляційний суд скасував рішення Черняхівської РДА і визнав недійсними договори оренди і суборенди. Справи щодо ділянок у Житомирському районі восени були призупинені.

Разом з тим прокуратура доводить, що «Домінвест» здійснило будівництво комплексу на підставі підроблених документів. Так, у грудні колишній голова с. Кам’янка (Житомирский район) Микола Залезинський підтвердив в суді, що він у 2007 році підробив рішення виконкому сільради про надання погодження «Домінвесту» на будівництво спортивно-оздоровчого комплексу (тоді воно називалося «У Петровича»), а також свідоцтво на право власності на цей комплекс. Сільрада не мала права видавати такі документи, оскільки будівництво велося на землях державного лісгоспу.

Справи про скасування рішень Кам’янської сільради, а також Житомирської РДА, яка прийняла в експлуатацію споруди комплексу, перебувають у судах. Разом з тим аналогічні рішення Зороківської сільради та Черняхівської РДА скасовані судами перших двох інстанцій. Також скасований запис про реєстрацію права власності «Домінвесту» на спортивно-оздоровчий комплекс по вул. Лісовій, 47, у с. Вишпіль, Черняхівського району. Фірма подала касаційну скаргу.

З 2000 року засновниками ТОВ «Домінвест» є Олег Легенчук і Валерій Нестеровський, який у 2010-2015 рр. був депутатом Житомирської облради від Партії регіонів.

На сайті «Чудодієвого» у реквізитах для перерахування коштів за відпочинок вказані дані ФОП Нестеровська Світлана Володимирівна. На хуторі «Чудодієво» збудовані 24 будинки, баня, колиба, ресторан, літні бари, альтанки, тенісні корти, футбольна і волейбольні майданчики, ковзанка. Також там є своя пасіка і вихід до озера, де надаються в оренду човни і катамарани.

Засноване Легенчуком і Нестеровським ТОВ «Компанія Валіс» протягом 2012-2015 рр. виграла тендерів на 33,06 млн грн. на поставку медичних препаратів.