На обслуговування будинків в центрі Києва роздали 64 мільйони
17.01.2016   //   404 Переглядів

КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва» 11 січня за результатами тендеру уклало низку угоду на послуги по утриманню будинків та їхній територій на загальну суму 63,85 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено утримання дванадцяти мікрорайонів Шевченківського району Києва на 2016р.: прибирання прибудинкової території, сходових клітин, догляд за мережами з опалення, електро- і водопостачання, дрібний ремонт будинків, тощо.

Найбільше замовлень отримає ТОВ «Індустріальний будівельний холдинг» – загалом з фірмою уклали контрактів на 37,19 млн грн.

Компанія «Індустріальний будівельний холдинг» заснована в 2012 р. й раніше тендерів не вигравала. Наразі власником значиться Сергій Мусієнко зі Світловодська Кіровоградській обл., однак першими засновниками були Ілларіон Ейне, Володимир Печеник, Василь Іванченко. Вони володіли фірмою до осені 2014 р.

Василь Іванченко наприкінці 90-х був директором Державного комунального підприємства КП «Печерська архітектурна майстерня», а зараз є співвласником однойменного приватного ТОВ. Згідно з інформацією з сайту фірми,  комунальне підприємство було приватизоване членами колективу у 2001 році.

Окрім того раніше Іванченко був партнером по низці фірм покійного Андрія Бєломєсяцева, екс-заступника головного архітектора Києва (1996-2004 рр.). Разом вони входили до складу власників ЗАТ «Фонд Інформаційних Інновацій», ТОВ «ПП Мироцьке», ТОВ «ФК «Столиця» тощо.

Ще 14,94 млн грн. отримає ПП «Науково-технічне підприємство «Український центр нерухомого майна». Власником цієї фірми зі статутником у 1000 грн. є Валерій Шерстюк. До середини грудня 2010 року одноосібним власником фірми був Андрій Щербина, який у 2009-2012 рр. очолював КП «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району». Згідно з даними ВДЗ, «Український центр нерухомого майна» виграв тендерів на суму 21,74 млн грн.

Решта 11,72 млн грн. отримає ТОВ «Будівельна компанія «Фасад констракшн» Вадима Цвєткова. Фірма заснована в 2013 р., раніше власниками  були Ігор Беззубенко і Михайло Карський. До цього часу тендерів не вигравала.

Окрім вказаних компаній участь в тендері брали ще чотири фірми, три з них відхилені за неповні пакети документів.