«Київпастранс» розіграв 15 мільйонів між рідними фірмами
20.12.2015   //   84 Переглядів

КП «Київпастранс» 3 грудня за результатами тендеру уклало низку угод на постачання обладнання для тролейбусів на суму 14,60 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2015 року мають поставити вентилятори, опалювачі, гальма, амортизатори, перемикачі, лампи, підшипники, тощо.

Зокрема, ТОВ «Мета»  отримає 4,10 млн грн, а ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Будсервіс» – 10,50 млн грн.

Власниками ТОВ «ВКФ «Будсервіс» значаться Марія Півень, Василь Півень та Руслан Півень з Ковелю (Волинська обл.) Одноосібною власницею ТОВ «Мета» є Світлана Мангер. Утім, з 2004 і щонайменше до 2013 року власником «Мети» значився вказаний вище Василь Півень. Згідно з даними ВДЗ, «Будсервіс» за останні вісім років виграв тендерів на суму 37, 01 млн грн, а «Мета» – на 20,00 млн грн.

Василь Півень разом з сином Русланом Півнем також є власниками ТОВ «Аір-Авто». «Аір-Авто» володіє 30% акцій ПрАТ «Київського заводу електротранспорту». Ще 15% акцій з квітня 2012 року належать члену наглядової ради Надії Гончаренко, яка до того була бухгалтером ТОВ «Річ-М». Власниками «Річ-М» значаться Олена Божкова і головний інженер «Киїпастрансу» Юрій Бомбандьоров, які є прописаними за однією адресою. Фірма «Річ-М» займається перевезеннями в місті Києві.

Окрім «Будсервісу» і  «Мети» на тендер подавалися ще шість фірм, із них п’ять були відхилені (неповні пакети документів, незавірені або прострочені довідки, помилка в калькуляції ціни). Так, до конкурсної оцінки були допущені «Мета», «Будсервіс» і «Елемент ПРО».  Власник «Елемент ПРО» Богдан Лева прописаний по адресі гуртожитку ДП «Наш Дім» Міністерства промполітики (у стані банкрутства з 2012 року).