НОВИНИ

18.02.2018
17.02.2018
16.02.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

У Рівному приватизували землю, не дочекавшись рішень міськради

05 Грудня 2015

У Рівному чотири земельні ділянки перейшли у приватну власність за підробленими документами, без відповідних рішень міської ради. Про це пише Дмитро Бондар у «Четвертій владі»

30 листопада на засіданні Рівнеради депутат Антолій Чугуєвець розповів, що існувало чотири проекти рішення міськради попереднього скликання, згідно з якими чотирьом громадянам безоплатно передавалися у власність чотири земельні ділянки на вулиці Ярослава Гашека площею 0,09 га кожна для індивідуального садівництва за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності міста.

Вони так і залишились проектами, міськрада відповідних рішень не приймала. Втім, за інформацією депутата, за допомогою підроблених документів у 2015 році було оформлено право власності на ці ділянки.

Інформацію про підробку рішень міськради з мокрими печатками щодо виділення землі підтвердив мер Рівного Володимир Хомко. Він повідомив, що останні два тижні цими фактами займаються правоохоронні органи.

Хомко висловив впевненість, що винних знайдуть і покарають. «Тут, я думаю, не одна людина задіяна, бо реєстратор мав перевірити», – розповів Хомко.

Згідно з проектами рішень міськради, землю мали отримати Микола Горилюк, Ярослав Білик, Сергій Павлюк та Андрій Дубіч. Видання не знайшло в мережі інформацію про цих осіб, окрім Дубіча. Людина з таким же П.І.Б., як зазначено у проекті рішення, працює в УМВС на Рівненщині. Заява про люстраційну перевірку та декларація Андрія Дубіча розміщені у розділі «очищення влади» на офіційному сайті облуправління МВС.

Згідно з декларацією Дубіча, у минулому році він отримував лише зарплату, його сукупний дохід склав 27 тис грн. У власності Дубіча немає житла, але вказана земельна ділянка площею 0,06 га. Йому також належить автівка Опель Вектра 2003 р.в.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

18.02.2018
17.02.2018
16.02.2018
15.02.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ