Рідна фірма голови облради зі «Свободи» приватизувала ангар, на місці якого вже почали незаконне будівництво
20.11.2015   //   160 Переглядів

Ангар на вул. Львівське шосе у Хмельницьку, на місці якого зараз самочинно будують багатоповерхівку, викупило ПП «Цитрон Плюс», засновником якого був голова Хмельницької облради від ВО «Свобода» Іван Гончар. Про це пише Альона Береза на «Незалежному громадському порталі».

Згідно з інформацією облради, у квітні цього року «Цитрон Плюс» купив на аукціоні приміщення ангару Хмельницької обласної фірми «Фармація» площею 764 кв м за 379 тис грн.. До обласного бюджету надійшло 341 тис грн.

Сьогодні засновниками «Цитрон Плюс» вказані Зоя Храпач та Олександр Мирний. Втім, у 2013 році власником цього підприємства був теперішній голова Хмельницької облради «свободівець» Іван Гончар. Фірму «Цитрон Плюс» він вказував у своїй декларації про доходи за 2013 рік. У 2014 році Гончар вийшов із засновників ПП.

В червні 2015 р. «Цитрон плюс» продало Ользі Трочинській приміщення ангару, що знаходиться на земельній ділянці площею 0,16 га (кадастровий номер – 6810100000:09:001:0140) за 446 тис грн. Видання звернуло увагу, що згідно з договором купівлі-продажу раніше ангар належав «Цитрон плюс» на праві приватної власності на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого нотаріусом ще у серпні 2014 року. Хоча, згідно з програмою соціально-економічного розвитку області на 2015 рік, облрада виставила ангар на продаж лише в квітні цього року.

23 вересня облрада передала землю під ангаром Ользі Торчинській в оренду для обслуговування приміщення ангару на 10 років із присвоєнням нової адреси – вул. Львівське шосе, 12/1.

Нещодавно ангар знесли та почали швидкими темпами будувати житловий багатоповерховий будинок. Замовником будівництва вказано ЖБК «Резиденція-2». Втім, як повідомили в управлінні ДАБІ у Хмельницькій області та міськраді, «Резиденції-2» не надавали ніяких документів, які б дозволяли розпочинати будівництво, що свідчить про самочинне будівництво.

9 листопада ДАБІ спробувало здійснити перевірку будівництва, однак на будівельному майданчику не знайшлось відповідальної людини, яка показала б дозвільні документи. За оцінками експертів, земля, на якій зараз ведеться будівництво, щонайменше може коштувати 2 млн грн.

Від «Наших грошей»:

Власниками хмельницького житлово-будівельного кооперативу «Резиденція-2» зі статутним фондом у 0 грн. є Олександр Єрьоменко, Юлія Трофімченко та Анатолій Попов. Останній разом з Валерієм Карпецем та Хмельницької міськрадою є засновниками ПАТ фірма «Хмельницькбуд», яка вказана генпідрядником в паспорті будівництва на вул. Львівське шосе, 12/1.

Анатолій Попов, Олександр Єрьоменко та Юлія Трофімченко також володіють хмельницьким житлово-будівельним кооперативом «Набережний квартал схід 2», який цього року хотів звести багатоповерхівки у Харкові на вул. Клочківській, 276г. Місцеві жителі протестували проти будівництва. Після чого Департамент ДАБІ у Харківській області скасував реєстрацію повідомлення ЖБК «Набережний квартал схід 2» про початок будівництва багатоповерхівки. Підставою для скасування реєстрації документу стали недостовірні відомості наведені забудовником. ДАБІ визнала будівництво самочинним.