Столичні комунальники замовили у черкащан дешеві шкільні автобуси за 12 мільйонів
19.11.2015   //   59 Переглядів

Комунальний заклад Київської обласної ради «Сервісно-ресурсний центру» 9 листопада за результатами тендеру уклав угоду з ПП «Аймакс Груп» на купівлю шкільних автобусів на суму 12,15 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року комунальники мають отримати 14 шкільних автобусів по 868 тис грн. за штуку. Автобуси жовтого кольору мають бути 2013-2014 років випуску, мати не менше 25 місць для сидіння, гарантію мінімум рік (або 100 тис км пробігу).

Давній рік випуску передбачає, що автобуси можуть такі, що довго і без руху стояли на складах. Аби не купувати такі автобуси Дніпропетровська облдержадміністрація на своєму тендері нещодавно виставила умовою виробництво саме 2015 року, а також відповідність автобусів екологічним нормам не нижче Euro-4. Жорсткі вимоги призвели до того, що дніпропетровцям шкільні автобуси обійшлись у 1,27 млн грн. за штуку.

ПП «Аймакс Груп» (раніше «Автодім-Черкаси») зареєстроване в Черкасах, має 10 грн. статутного фонду, власником є Сергій Попадько. Фірма почала вигравати тендери у 2011р., за цей час отримала замовлень на 20,65 млн грн.

Конкурентами були допущені ПрАТ «Чернігівський автозавод» (Володимир Бутко і швейцарська «Bodmin AG»), а також ДП «Автоскладальний завод №1», що входить в корпорацію «Богдан», котра з-поміж іншого виробляє шкільні автобуси жовтого кольору. Нагадаємо, у «Богдана» в Черкасах є автозавод «Черкаський автобус», в тому числі займається виробництвом шкільних автобусів.