Фірми Григоришина розпиляли 7 мільйонів «Укренерго» вже після відставки григоришинського директора
04.11.2015   //   57 Переглядів

ВП «Південна електроенергетична система» ДП «НЕК «Укренерго» 28 жовтня за результатами тендеру замовив ТОВ «Енерджі Інжиніринг» ремонт підстанції «Новоодеська» за 6,89 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Буде замінено масляні вимикачі приєднань «Ш.Балка» та «Канал» на елегазові зі встановленням ТС-110 на підстанцію «Новоодеська».

Роботи виконають до 20 грудня.

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «Проматом» із різницею в ціні 2,2%.

«Енерджі Інжиніринг» був створена в 2006 р. під назвою «ДП Лео» і зареєстрований у Луганську, хоча засновниками були Юрій Бондаренко та Едуард Паскевич із Кременчука Полтавської обл. У 2007 р. основним власником стало ТОВ «Група «Енергетичний стандарт»-Україна» Костянтина Григоришина, а в 2012 р. фірму переоформили на кіпрську «Сетемпіо Холдінгс Лімітед», яка лишається власником і понині. Із березня фірмою керує Олег Неклюдов.

Нещодавно «Енерджі Інжиніринг» отримала підряд Північної ЕС на реконструкцію підстанції «Полтава» за 9,91 млн. грн.

Раніше, у червні фірма розіграла з нинішнім суперником 32,67 млн грн. на ремонт двох підстанцій ПАТ «Вінницяобленерго», яке контролюється Григоришиним.

Фірма  «Проматом» була заснована компанією «Energy Standard Group S.A.» Григоришина, а потім перереєстрована на кіпрські офшори «Кінтук холдінг лімітед», «Мораіс інвестментс лімітед» і «Рафтена трейдінг лімітед».

«Укренерго» близько року очолював Юрій Касіч, який раніше працював у низці обленерго Григоришина. При цьому сам Григоришин у інтерв’ю визнав, що саме він рекомендував призначити Касіча на цю посаду.

Однак 1 жовтня стало відомо про відсторонення Касіча від виконання обов’язків і призначення тимчасовим в.о. директора Всеволода Ковальчука.

Раніше Ковальчук працював заступником директора з капітального будівництва, інвестицій та закупівель «Укренерго» і радником-керівником групи управління проекту будівництва Щолкінської парогазової електростанції в Криму. Також він займав посади в ДП «НАЕК «Енергоатом» та НАК «Нафтогаз України».

Найменування обладнання Кількість, шт
Вимикач високовольтний колонковий елегазовий триполюсний серії 3AP1FG-145, або еквівалент

(номінальна напруга мережі 110 кВ, номінальний робочий струм 2000А, номінальний струм вимкнення 31,5 кА, з пружинним приводом, шафою управління і опорними конструкціями)

2
Трансформатор струму газонаповнений (елегаз, або суміш газів) серії TG-145, або еквівалент

(номінальна напруга мережі 110 кВ, номінальний первинний струм 1000А, вторинний струм 1А, три обмотки для РЗА з класом точності 10Р та дві обмотки для вимірювання з класом точності 0,5 та 0,5S)

6 (фаз)
Панель автоматики (індивідуального виготовлення) 1
Панель обліку (індивідуального виготовлення) 2